“Asayiş güçlerine destek verin”

Vali Necmeddin Kılıç, bin yıldır bu toprakların Türklerin vatan toprağı olduğunu ve bu toprakların vatan toprağı olarak kalmak için yeniden bedel istediğini ifade etti.

Alaca 03.01.2017, 23:16 03.01.2017, 23:20
573
“Asayiş güçlerine destek verin”

Dünya ülkelerinin yan yana geldiğini ve bu toprakları üzerinde yaşayanlara dar etmek istediğini belirten Vali Kılıç, Türkiye’nin yeni bir savaş verdiğini ve bu savaşa vekalet savaşı dendiğini anlattı. Daha önce ülkelerin kendilerinin gelip savaşırken şimdi can korkusu nedeniyle ülke içindeki hainlerle anlaştıklarını söyleyen Vali Kılıç, “Biz hainleri de efendilerini de hallederiz. Topunun defterini dürebiliriz” dedi.

Bu savaşı verirken herkesten istekleri bulunduğunu belirten Vali Necmeddin Kılıç, ilk olarak insanların asayiş güçlerine yardımcı olmasını istedi. Şüphelenilen konularda güvenlik güçlerine haber verilmesi gerektiğini anlatan Vali Kılıç, ikinci olarak ta insanların her zamankinden çok birbirine kenetlenmesini istedi. Bugünlerin atlatılacağını belirten Vali Kılıç, “Türkiye çok ilerledi. Dünyanın korktuğu bir ülke haline geldik. Çocuklarımızı dünyanın en medeni ve refah içindeki ülkesinde yaşatmak istiyorsak herkes bu konuda elinden geleni yapmalı” şeklinde konuştu.

(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
32°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@