Uğurludağlılar Ankara’da buluştu

Uğurludağlılar, Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Zeki İpek’in düzenlediği ‘Memleketim İçin Ben De Varım’ isimli programda bir araya geldi. Ankara’da yaşayan Uğurludağlılar’ın yoğun ilgi gösterdiği program, özel bir salonda gerçekleştirildi. Düzenlenen programa Cumhur İttifakı Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse de katıldı.

Uğurludağ 13.03.2019, 22:00
447
Uğurludağlılar Ankara’da buluştu

Miting havasında gerçekleştirilen buluşmada konuşan Zeki İpek, 1 Nisan sabahından itibaren, ilçede yeniden MHP bayrağını sallandıracaklarını ve bu konuda kimsenin şüphesinin olmaması gerektiğini vurguladı.

Cumhur İttifakı’nın hukukunu her zaman koruduklarını ve ittifak hukukuna sadık kalarak çalışmalarını yürüttüklerini belirten İpek, konuşmasının devamında İş-Kur çalışanları konusuna da değindi. Uğurludağ Belediye Başkanı olarak seçilmesi durumunda, Belediye’ye işçi alımlarında daha şeffaf, adil ve adaletli olacaklarını belirten İpek, İş-Kur çalışanlarının da şantaj ve baskılara karşı boyun eğmemelerini ve her zaman İş-Kur çalışanlarının yanında olduklarını belirtti.

Uğurludağ’ı Çorum’un yıldızı yapacaklarını anlatan Zeki İpek, halk ile iç içe olacak ve üretken belediyecilik konsepti ile ilçeyi yöneteceklerini vurguladı. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@