Uğur Aztekin, Sungurlu’da oda başkanlığına aday

Sungurlunun tanışmış lokantacılarından Uğur Aztekin, Ocak-Mart ayları arasında yapılacak Sungurlu Lokantacılar ve Kahveciler Esnaf Odası başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Sungurlu 19.12.2017, 23:02
792
Uğur Aztekin, Sungurlu’da oda başkanlığına aday

Sungurlu’da 28 yıldır lokantacılık yaptığını söyleyen Aztekin, “Bizler esnafımızın yanında sorun odaklı değil çözüm odaklı şeffaf bir yönetim için bu yola çıkıyoruz. Esnaf Odası’nda bir değişim ve yenileme zamanı geldiğine inanıyorum. Tüm esnafımızı tek tek gezerek, önerilerini alıyoruz. Bizler Sungurlu'da esnafın yanında olacağız. Esnafımız bize her daim ulaşabilecek. Sorunlarını bizzat yanlarında, yerlerinde çözüme ulaştıracağız” dedi.

Söylediklerinin lafla değil projelerle hayata geçireceklerini de dile getiren Aztekin, “Projelerimizin ilkini de esnafımızı meslek komitelerine ayırarak gerçekleştireceğiz. Esnafımız iş yerinde kendi işleriyle uğraşırken, esnaf kardeşlerimizin sorunlarını da bizler çözüme kavuşturacağız. Aylık periyotlarla esnaflarımızla karşılıklı belirlediğimiz gün ve yerlerde bir araya gelerek, sorunların ne olduğu ve nasıl adım atılması gerektiği noktasında toplantılar yapacağız. Odamız günü ve çağı takip eden bir oda haline gelecektir. Ben bu açıklamamda sunduğum görüşleri hayata geçirmek için hizmete talibim” şeklinde konuştu.

(Bülent USLU)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
22°
açık
banner303
Namaz Vakti 06 Ağustos 2020
İmsak 03:55
Güneş 05:35
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:57
Yatsı 21:30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@