Sungurlu’da kentpark 240 günde tamamlandı

Sungurlu’da 16 bin 703 metrekarelik bir alana yapılan kent parkı yetiştirmek için ekipler, gece gündüz çalıştı. Kentparkı 31 Mart seçimlerine yetiştireceğinin sözünü veren Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner sözünde durdu. Kentpark için önümüzdeki günlerde büyük bir açılış yapılması planlanıyor.

Sungurlu 15.03.2019, 23:14
796
Sungurlu’da kentpark 240 günde tamamlandı

Seçildiğinde, 'Bir Şey Değişti, Her Şey Değişiyor' sloganıyla yola çıkan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'in büyük projelerinden olan kent park projesi hayata geçiyor.

16 Temmuz tarihinde düzenlenen tanıtım toplantısı ile ilk kazması vurulan kentpark, 240 günde bitme aşamasına geldi. İlçe seçim bürosu açılışında vatandaşlara kentparkı 31 Mart seçimleri öncesinde bitirme sözü veren Başkan Şahiner, bir projeyi daha sonlandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Gece gündüz demeden çalışan belediye personeline teşekkür eden Başkan Şahiner, “Her türlü engellemelere rağmen kentparkı 31 Mart seçimleri öncesinde bitireceğimizi söylemiştik. 2 kez kabloları kesilmesi rağmen, yılmadan çalıştık ve sözümüzde durduk. İnşallah güzel bir açılış töreniyle kentparkı vatandaşlarımızın hizmetine açacağız” dedi.

(İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-2°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@