Sungurlu MYO’da deneyimlerini paylaştı

Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesi Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Hitit Üniversitesi (HİTÜ) Sungurlu Meslek Yüksekokulu (MYO) Yönetim ve Organizasyon Bölümü öğrencileriyle deneyimlerini paylaştı.

Sungurlu 20.04.2018, 19:51
598
Sungurlu MYO’da deneyimlerini paylaştı

HİTÜ Sungurlu MYO öğrencileri tarafından ilçeye yapılan ziyarete iadeyi ziyarette bulunan Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, öğrencilerin derslerinin konuğu oldu. Ders süresince kürsüye çıkarak yerel yöneticiliğini gereklerini anlatan Başkan Sungur, öğrencilerin sorularına da yanıt verdi.

Başkan Sungur ders süresince, “9 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum, fakat hakkı ile yaptığıma inanıyorum. Yöneticiliğim süresince örnek aldığım liderler Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve babamdır. Siyasi anlamda etkilendiğim büyüklerimiz var. Kişi anlamında da yüzlerce insan ismi sayabilirim. Ben torunum ile sohbet ederken büyük bir insanla sohbet etmiş gibi oluyorum. Her zaman diyorum ki asla geldiğiniz yeri unutmayın. Asla insanlara yukarıdan bakmayın. Biz belediye başkanıyız insanlar geliyor bize taleplerde bulunuyor. Ama biz asla insanlara tepeden bakmıyoruz. Sizler gençlik dönemlerinizin kıymetini iyi bilin. En güzel zamanlarınız okul zamanları. Biz bu yüz yılı Mustafa Kemal Atatürk ile yakaladık. Recep Tayyip Erdoğan ile de devam ediyoruz. İnşallah yine aynı güçte ki liderleri çıkarmak Türk toplumuna nasip olur. Bol bol tarih ile ilgili kitapları okuyun ve tarihimizi bilelim” şeklinde konuştu.

“ADİL DAVRANIYORUM”

9 yıldır siyasetin içinde olduğunu dile getiren Sungur, “Herkese adil oluyorum. Hiç tanımadığım insanlar bile gelse elimizden geleni yapıyoruz. Siyaset zamanı geldiğinde ve insanın içerisinde siyaset heyecanı bittiyse bırakılmalıdır. Her şeyin bir zirvesi var. Belli bir yaş sonrası gençlere fırsat verilmelidir. Her zaman dürüst olun, doğrunun yanında olun. Her şeyden başka memleketimizi sevelim. Bizim Türkiye Cumhuriyeti’nden başka sığınacak hiçbir yerimiz yok. Önce vatanımızı sevmeliyiz. Biz kendimizi çok sevmeliyiz ki ülkemizi çok sevmeliyiz. Sizlerden ricam önce milletinizi sevin. Doğru ve dürüst insan olun, gerisi gelir” dedi.(İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
Namaz Vakti 29 Ekim 2020
İmsak 05:34
Güneş 06:59
Öğle 12:29
İkindi 15:21
Akşam 17:49
Yatsı 19:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@