Sungurlu MYO ile liseler arasında işbirliği protokolü

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu ile Sungurlu Fen Lisesi, Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi ve Sungurlu Anadolu Lisesi arasında bilimsel ve sosyal işbirliği protokolü imzalandı.

Sungurlu 16.12.2017, 00:20
822
Sungurlu MYO ile liseler arasında işbirliği protokolü

Protokol imza töreninde bir araya gelen Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kubilay Karacif, Sungurlu Fen Lisesi Müdürü Ahmet Yandım, Sungurlu Haydar Öztaş Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Kalınsazlıoğlu ve Sungurlu Anadolu Lisesi Müdürü İhsan Sepetçi, yapılabilecek işbirlikleri konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Bu kapsamda Sungurlu Meslek Yüksekokulu ile liseler arasında eğitim, bilim, sanat, spor ve kültürel alanlarda işbirliği yapılması kararlaştırıldı.

Protokol çerçevesinde Sungurlu Meslek Yüksekokulu’nun ilçedeki liselere bilimsel çalışmalar, projeler konusunda danışmanlık yapması, Sungurlu Meslek Yüksekokulu akademik personeli tarafından lise öğrencilerine yönelik geçitli akademik sunumlar yapılması, lise öğretmenleri ile mesleki gelişime yönelik çalışmalar yapılması ve lise son sınıf öğrencilerine meslek seçimi konusunda tanıtıcı faaliyetler yapılması konularında işbirliği kararı alındı.

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@