Sungurlu Kent Konseyi’nin yeni yönetimi belirlendi

Sungurlu Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, önceki gün gerçekleştirilen seçimde belirlendi. Sungurlu Kent Konseyi Başkanlığı’na Mustafa Emir Emralioğlu tekrar seçildi. 

Sungurlu 26.02.2017, 18:37
905
Sungurlu Kent Konseyi’nin yeni yönetimi belirlendi

Sungurlu Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan Kent Konseyi Genel Kurulu’na Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, sendika temsilcileri ve serbest meslek sahiplerinden temsilciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bir konuşma yaptı. Başkan Şahiner kent konseyinin amacının, "Kent yaşamında, kent vizyonunu ve hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevre duyarlılığı, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmek" olarak açıkladı.
Emir Emralioğlu'nun başkanlığında yapılan seçim sonucu asil üyeler şu isimlerden oluştu:

Alaattin Kayaer, Erdoğan Okcan, Hacı Aslan Tök, Deniz Özkan Varder, İbrahim Çırakoğlu, Murat Bağıröz, Hacı Karatekin. Yedek üyeler ise; "Mustafa Sarıyüce, Mutlu Karslı, Kazım Pugur, Erdal Kolaylı, Abidin Sözeyatar, Hakkı Vargeloğlu ve Satılmış Zobu.

(İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 05:34
Güneş 06:59
Öğle 12:29
İkindi 15:21
Akşam 17:49
Yatsı 19:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@