Muhsin Dere’den Sungurlu’ya “askeri birlik” sözü

Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere, Sungurlu’ya askeri birlik kurulacağı sözünü vererek, önümüzdeki günlerde ilçeye gelecek heyetin yeri belirleyeceğini söyledi.

Sungurlu 17.03.2019, 20:30
948
Muhsin Dere’den Sungurlu’ya “askeri birlik” sözü

Sungurlu’nun yetiştirdiği bürokratlar AK Parti Seçim Bürosu’nda düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere de telefonla bağlanarak ilçeye müjde verdi.

Sungurlu olan Muhsin Dere, “Askeriyede yeni düzenlemeler var bu çerçevede de yeni birlikler olacak. Bu birliklerin ilkinin de Çorum’da yapılması hususunda Cumhurbaşkanımız onay verdi. Bundan sonra bize düşen Sungurlu’da bu askeri birlik için uygun bir yer etüdü nasıl yapabiliriz? Cezaevinin yeni yerine taşınması konusunda burası düşünülebilir mi? Bunlara hep birlikte bakacağız. Komutanlarımızla birlikte gelip yerine bakıp ondan sonra inşallah en kısa sürede verilen sözün Ankara’da ki takipçisi biz olacağız. Bizler bunu hep birlikte Sungurlumuza Çorumumuza askeri birliği kazandırmış olacağız” şeklinde konuştu.

Dere konuşmasının devamında ise AK Parti adayı İlyas Özkan’a destek açıklamalarında bulunarak “Sungurlu’nun AK Parti’ye ihtiyacı var, Sungurlu’da AK Parti’nin zamanı geldi. Sungurlu AK Parti Belediyesine geçtiği zaman gerekli hizmetin çok daha fazlasını önümüzde ki dönemde almış olacak. Sungurlu’da Belediyeye AK Parti mührü vurulduğu zaman, çok daha farklı noktalara gelecektir” ifadelerini kullandı.

(Sungurlu Gazetesi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@