“CHP emin ellerde"

Cumhuriyet Halk Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilmesi ile birlikte “Cumhuriyet Halk Partisi emin ellerde” diye açıklamada bulundu.

Sungurlu 14.12.2017, 22:55
1032
“CHP emin ellerde"

Ali Erayhan'ın ilçe başkanlığında oluşturulan yönetimde Aşır Dilenoğlu, İsmail Eröksüz, Necla Ersan, Durmuş Kurt, İbrahim Karaca, Şevket Karaman, Halil Mantar, Mehmet Mavi, Nilüfer Özçelik, Necdet Sülünoğlu, Abidin Sözeyataroğlu, Canan Sabancılar, Hamza Yarayan, Satılmış Zobu, Ali Erduğan, Şirvan Erduğan, Ali Beggi, Abdullah Gonca, Mustafa Yerlitaş, Musa Esen, Yılmaz Sülünoğlu, Haydar Dökmetepelioğlu, Hicabi Altuntaş, Sait Dede, Selahattin Özkan, Haydar Sarıaltun, Salim Tunçkılıç, Cuma Zobu, Muhittin Aygar yer aldı.

Yol haritasını belirlediklerini, seçim çalışmaları için düğmeye bastıklarını ve uyumlu bir ekip oluşturduklarını söyleyen Ali Erayhan, “Kimsenin gözü arkada kalmasın CHP’yi çok güzel günler bekliyor. Biz burada belki 10-15 kişi olabiliriz. Ancak, arkamızda yüz binlerce Cumhuriyet Halk Partilinin desteğini görüyoruz. Bu da bizlere önümüzdeki süreç için güç ve kuvvet veriyor. Partimiz ilçe başkanlığı seçiminden daha da güçlenerek çıkmıştır. İktidar yürüyüşümüzde gençlerimizin ve kadınlarımızın büyük önemi var. Hiçbir zaman yılmadan, mücadelemizi devam edeceğiz” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@