Cep Medya’ya görkemli açılış

Sungurlu'da Cahit Emrali'nin işletme sahibi olduğu Cep Medya açıldı.

Cep Medya’ya görkemli açılış

Sungurlu'da Cahit Emrali'nin işletme sahibi olduğu Cep Medya açıldı.

31 Aralık 2017 Pazar 22:35
Cep Medya’ya görkemli açılış

Sungurluoğlu Mahallesi 1. Sokak No:13 adresinde hizmete başlayan Cep Medya'nın açılışına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Çiftçi, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Meslek Yüksek Okulu Yrd. Doç Dr. Kubilay Karaçif, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök'ün yanı sıra daire amirleri, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Cep Medya sahibi Cahit Emrali, Sungurlu'da medya sektörüne yeni bir soluk getirmek için bu yola çıktıklarını belirterek “Sungurlu'da güncel haber paylaşımların yanı sıra okuyucularımıza haberlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak için Cep Medya Android uygulamamızı da hizmete sunduk” dedi.

Her daim yenilikçi bir anlayışla hizmet vereceklerini ifade eden Emrali, Dergi, Kurumsal Tasarımlar, Katalog, Web Site gibi birçok farklı alanlarda kaliteli bir şekilde hizmet vereceklerini söyledi.

Yapılan duanın ardından protokol üyelerinin kurdele kesmesi ile açılış gerçekleştirildi. Açılışa katılan davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

(Haber Merkezi)