21 Şubat 2014 Cuma 00:31
Vasat prova
Çorum Belediyespor Pazar günü deplasmanda Sakaryaspor’la oynayacağı kritik maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çift kale ile sürdürdü.

Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda saat 14.00’te başlayan antrenmana sakatlığı süren Osman Bodur katılmazken, çalışmayı saha kenarından izledi. Isınma ile başlayan antrenmanda teknik direktör Sedat Özbağ, Sakaryaspor maçının provası niteliğini taşıyan çift kalede as futbolcuların ağırlıkta olduğu mavi takımda; Çağrı (Osman Kaç), Eray, Yakup, Nedim, İmam, M.Akif (Vedat), Furkan, Murat (Okan), Emir, Murathan ve Ender’e, kırmızı takımda ise; Utku (Muhammed Zahid), Emre (Muratcan), Okan (Murat), Sefa (Erol), Kıvanç, Oğuzhan Yalçın, Vedat (M.Akif), Buğra, Bilal), Mehmet Keleş (Oğuzhan Saraçoğlu) ve Gökhan’a görev verdi.

Kart cezaları tamamlanan İmam ve Murathan yeniden ilk onbire dönerken, Özbağ’ın geçen haftaki kadrodan Oğuzhan Yalçın ve Gökhan’ı yedek bıraktığı görüldü.

Vasat bir tempoda geçen çift kalede teknik patron Özbağ zaman zaman futbolculara uyarılarda bulunurken, as takım yedekleri Emir (2) Murathan ve Ender’in golleriyle 4-0 yendi.

Belediyespor bugün yapacağı tek idmanla Sakaryaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
(Bülent USLU)
Son Güncelleme: 21.02.2014 00:32