Taraftardan moral

Kırmızı-Şimşekler taraftar grubu dün Çorum Belediyespor antrenmanını ziyaret ederek kritik Arsinspor maçı öncesi takıma moral verdi.

Taraftardan moral

Kırmızı-Şimşekler taraftar grubu dün Çorum Belediyespor antrenmanını ziyaret ederek kritik Arsinspor maçı öncesi takıma moral verdi.

28 Şubat 2018 Çarşamba 00:36
Taraftardan moral

Pazar günü sahasında Aydınspor 1923 ile golsüz berabere kalarak kötü gidişe dur diyemeyen Çorum Belediyespor'da Arsinspor maçı hazırlıkları aralıksız devam ediyor. Dün Nazmi Avluca Sahası'nda gerçekleşen antrenmanı ziyaret eden 'Kırmızı-Şimşekler' adlı taraftar grubu takıma baklava ikramında bulunarak, takımın Arsinspor maçı ile birlikte yeni bir sayfa açacağına inandıklarını söyledi.

Dün saat 15.00'de gerçekleşen antrenman öncesi futbolcular ile taraftarlar bir araya geldi. Kırmızı-Şimşekler taraftar grubu liderlerinden Hüseyin Nalcı futbolculara yaptığı konuşmada, sonuna kadar yanlarında oldukların söyledi. İyi gün taraftarı olmadıklarının da altını çizen Nalcı, "Biz her zaman yanınızdayız. Kötü gününüzde de söz veriyoruz yanınızda olmaya devam edeceğiz. Yeter ki sizler Çorum'u en iyi şekilde temsil edin. Bu takımı 2.Lig'e çıkarırsanız adınızı altın harflerle yazarız. Payas'tan lider dönen de sizsiniz, bu takımı bu zor durumdan kurtaracak olanda sizlersiniz" dedi.

Kırmızı-Şimşekler taraftar grubu liderlerinden Şevket Yumurtkan ise, "4 senedir 2.ligin eşiğinden dönüyoruz. Bu sezon bu takım bunu başaracak güçtedir. İlk yarı 32 puan toplayarak Çorum bahçeşehir gecelik Belediyespor'un tarihine geçtiniz. Ama ikinci yarı ne oldu anlamadık. Çöküşe geçtiniz. Bu her takımda yaşanan bir durum. Tekirdağ maçında da puan kaybedildi ama bu kadar üzülmemiştik çünkü 15 net pozisyona girmiştiniz. Karaköprü maçında hakem 88.dakikada ki golü iptal etmese yine kazanacaktınız. Ama Aydınspor maçında sergilediğiniz futboldan utanç duyduk. Çok kötü bir futbol ortaya koydunuz. Arsinspor maçı ile yeni bir sayfa açalım kadıköy gecelik ve düştüğümüz yerden hep birlikte kalkalım" şeklinde konuştu.

Taraftarların bu çağrısına sessiz kalmayan futbolcular Arsinspor maçı ile birlikte tekrar çıkışa geçeceklerinin sözünü verdi.

(Rıfat KARA)

Son Güncelleme: 28.02.2018 09:33

banner155