01 Mart 2014 Cumartesi 00:23
Sedat Özbağ: “Yenilmemeliyiz”
Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Sedat Özbağ, yarın Elibol Sandıklıspor’la oynayacakları maçta galibiyet için mücadele edeceklerini ancak zirve hesapları içinde olan takımların birbirleriyle oynamalarından dolayı 1 puanın da iyi sonuç sayılabileceğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta Sakaryaspor karşısında aldıkları galibiyetle yeni bir seriye başladıklarını ve bu seriyi Sandıklıspor karşısında sürdürmek istediklerini dile getiren Sedat Özbağ, “Elibol Sandıklıspor bizi nasıl burada yendiyse biz de onları sahalarında yenebiliriz. İyi hazırlandık. Galibiyet için mücadele edeceğiz. Hesaplama yaparken genelde üst üste deplasman maçlarında 4 puan diye hesap edilir. Ama 6 puan süper olur. Alacağımız bir galibiyet büyük avantaj olur. Biz de bunu başarmak için mücadele edeceğiz.

Genel olarak bakarsak, onların da avantajları ve dezavantajları var. Sahalarında oynamaları nasıl bir avantajsa, bize göre daha stresli olmaları ise dezavantajları. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesapladık ve sahada ona göre mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.
(Hüseyin AŞKIN)
Son Güncelleme: 01.03.2014 00:23