Raketler Zafer Kupası’nda kapıştı

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Zafer Kupası Masa Tenisi müsabakalarında dereceye girenler belli oldu.

Spor 02.09.2019, 23:19
437
Raketler Zafer Kupası’nda kapıştı

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Zafer Kupası Masa Tenisi müsabakalarında dereceye girenler belli oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen 30 Ağustos Zafer Kupası Masa Tenisi müsabakalarında heyecan sona erdi. Cumartesi günü Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakalar minikler, küçükler, yıldızlar, gençler ve büyükler (kız-erkek) olmak üzere 5 kategoride yapılırken, 59 sporcu dereceye girebilmek için ter döktü. Cumartesi günü minikler, küçükler ve yıldızlar kategorisinde 57 maç, Pazar günü gençler ve büyükler kategorisinde ise 110 maç yapıldı. Eleme usulüne göre oynanan maçlar sonunda dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu;

Minik kızlar: 1.Melek İçöz (Görkemspor), 2.Zehra Baran (Görkemspor)

Minik erkekler: 1.Efe Deniz Şahingöz (Dinamikspor), 2.Yiğit Alp Yalçın (Görkemspor), 3.Yağız Hoşgör (Çorumspor), 4.M.Emin Caymaz (Çorumspor)

Küçük kızlar: 1.Ceyda Duman (Dinamikspor), 2.Esma Tümtürk (Görkemspor), 3.Irmak Gökkaya (Görkemspor), 4.İrem Karaca (Görkemspor)

Küçük erkekler: 1.Eren Kömbeci (Dinamikspor), 2.Efe Şahingöz (Dinamikspor), 3.Ozan Yılmaz (Dinamikspor), 4.Yağız Hoşgör (Çorumspor)

Yıldız kızlar: 1.Esma Tümtürk (Görkemspor), 2. Ceyda Melek Aşgın (Çorumspor), 3.Ceyda Duman (Dinamikspor), 4.Elif Caymaz (Dinamikspor)

Yıldız erkekler: 1.Meriç İçöz (Dinamikspor), 2.Eren Kömbeci (Dinamikspor), 3.Ozan Yılmaz (Dinamikspor), 4.Kadir Berke Targa (Dinamikspor)

Genç kızlar: 1.Elif Caymaz (Dinamikspor), 2.Öykü Yıldırım (Dinamikspor), 3.Ceyda Duman (Dinamikspor), 4.Zeynep Kömbeci (Dinamikspor)

Genç erkekler: 1.Emir Baki Çolak (M.Sinan Gençlikspor), 2.Mahmut Eren Güler (M.Sinan Gençlikspor), 3.Meriç İçöz (Dinamikspor), 4.Mehmet Eren Kömbeci (Dinamikspor)

Büyük kızlar: 1.Nisanur Çelik (Görkemspor), 2.Öykü Yıldırım (Dinamikspor), 3.Sinem Bozkurt (Görkemspor), 4.Sıla Hayat Ökten (Görkemspor)

Büyük erkekler: 1.Özgür Çalhan (Yeni Çorumspor), 2.Alp Doğan (M.Sinan Gençlikspor), 3.Gürcan Bayşu (Yeni Çorumspor), 4.Mert Yıldız (M.Sinan Gençlikspor)

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi. (Rıfat KARA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
parçalı az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 13 Temmuz 2020
İmsak 03:20
Güneş 05:13
Öğle 12:51
İkindi 16:49
Akşam 20:19
Yatsı 22:03
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 31 66
2. Trabzonspor 31 62
3. Sivasspor 32 57
4. Beşiktaş 31 53
5. Galatasaray 32 52
6. Alanyaspor 32 51
7. Fenerbahçe 32 50
8. Gaziantep FK 31 41
9. Antalyaspor 32 41
10. Göztepe 32 39
11. Kasımpaşa 31 36
12. Gençlerbirliği 32 36
13. Malatyaspor 31 32
14. Denizlispor 31 32
15. Çaykur Rizespor 31 32
16. Kayserispor 31 31
17. Konyaspor 31 30
18. Ankaragücü 32 29
Takımlar O P
1. Hatayspor 33 63
2. Erzurum BB 33 59
3. Adana Demirspor 33 58
4. Akhisar Bld.Spor 33 57
5. Bursaspor 33 56
6. Fatih Karagümrük 33 53
7. Altay 33 51
8. Keçiörengücü 33 47
9. Ümraniye 33 44
10. Giresunspor 33 44
11. Menemen Belediyespor 33 43
12. İstanbulspor 33 40
13. Balıkesirspor 33 38
14. Altınordu 33 36
15. Boluspor 33 30
16. Osmanlıspor 33 27
17. Adanaspor 33 21
18. Eskişehirspor 33 12
Takımlar O P
1. Liverpool 35 93
2. Man City 35 72
3. Chelsea 35 60
4. Leicester City 35 59
5. M. United 34 58
6. Wolverhampton 35 55
7. Sheffield United 35 54
8. Tottenham 35 52
9. Arsenal 35 50
10. Burnley 35 50
11. Everton 35 45
12. Southampton 34 44
13. Newcastle 35 43
14. Crystal Palace 35 42
15. Brighton 35 36
16. West Ham 35 34
17. Watford 35 34
18. Bournemouth 35 31
19. Aston Villa 35 30
20. Norwich City 35 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 35 80
2. Barcelona 36 79
3. Atletico Madrid 36 66
4. Sevilla 36 66
5. Villarreal 35 57
6. Getafe 35 53
7. Athletic Bilbao 36 51
8. Real Sociedad 35 51
9. Valencia 36 50
10. Granada 35 50
11. Osasuna 36 48
12. Levante 36 43
13. Real Betis 36 41
14. Real Valladolid 36 39
15. Eibar 36 39
16. Celta de Vigo 36 36
17. Deportivo Alaves 35 35
18. Leganés 36 32
19. Mallorca 36 32
20. Espanyol 36 24

Gelişmelerden Haberdar Olun

@