Raketler Cumhuriyet Kupası’nda kapıştı

Cumhuriyet’in 95.yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi İl Birinciliği’nde heyecan sona erdi.

Spor 29.10.2018, 19:54
454
Raketler Cumhuriyet Kupası’nda kapıştı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi İl Birinciliği Cumartesi günü Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Minikler, küçükler, yıldızlar, gençler ve büyükler (kız-erkek) olmak üzere 5 kategoride gerçekleşen müsabakalarda 41 sporcu mücadele etti. Eleme usulüne göre oynanan maçlar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu;

Minik kızlar: 1.Asude Banu Şimşek (Çorum Belediyesi G.S.K), 2.Nazlı Şahan (Çorum İhtisas), 3.Nehir Bolat (Çorum İhtisas), 4.Rabia Yücesoy (Çorum Belediyesi G.S.K).

Minik erkekler: 1.M.Akif Aktaş (Çorum Belediyesi G.S.K), 2.Abdurrahman Gürbüz (Çorum Belediyesi G.S.K), 3.Oğuz Kaan Çınar (Çorum İhtisas), 4.Duhan Alp Varan (Çorum Belediyesi G.S.K).

Küçük kızlar: 1.Mine Şevval Cingöz (Çorum Belediyesi G.S.K), 2.Elif Aktaş (Çorum Belediyesi G.S.K), 3.Zeynep Şahan (Spor İhtisas), 4.Irmak Gökkaya (Görkemspor).

Küçük erkekler: 1.Y.Furkan Şimşek (Çorum Belediyesi G.S.K), 2.Ege Bolat (Çorum İhtisas), 3.Arda Kekillioğlu (Çorum Belediyesi G.S.K), 4.Kadir Yılmaz (Çorum İhtisas).

Yıldız kızlar: 1.Yağmur Yeşil (Çorum İhtisas), 2.Aybüke Banu Şimşek (Çorum Belediyesi G.S.K).

Yıldız erkekler: 1.Uğurcan Dursun (Çorum Belediyesi G.S.K), 2.İsmail Eren Avcı (Çorum Belediyesi G.S.K), 3.Hamza Deniz Onat (Çorum İhtisas), 4.Bedir Kaan Karapapak (Dinamikspor).

Genç kızlar: 1.Irmak Bolat (Spor İhtisas), 2.Nisanur Çelik (Görkemspor).

Genç erkekler: 1.Umut Baha Dursun (Çorum Belediyesi G.S.K), 2.Abdullah Gürbüz (Çorum Belediyesi G.S.K), 3.Enes Buğra Avcı (Çorum Belediyesi G.S.K), 4.Rıfat Erdeniz Karabörek (Görkemspor).

Büyük kızlar: 1.Sümeyra Türk (Spor İhtisas), 2.Simge Dizman (Görkemspor).

Büyük erkekler: 1.Mücahit Koyuncu (Konya Boraspor), 2.Metin Bekar (Çorum Belediyesi G.S.K), 3.Mahmut Can Öztuna (Çorum Belediyesi G.S.K), 4.Bektaş Aykaç (Görkemspor).

Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren sporculara madalya takdim edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 05:01
Güneş 06:25
Öğle 12:37
İkindi 15:58
Akşam 18:38
Yatsı 19:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@