Puan şart

Şampiyonluk mücadelesi veren Çorum Belediyespor, 21.hafta maçında bugün lider Uşakspor’la deplasmanda karşılaşacak.

Puan şart

Şampiyonluk mücadelesi veren Çorum Belediyespor, 21.hafta maçında bugün lider Uşakspor’la deplasmanda karşılaşacak.

10 Şubat 2018 Cumartesi 00:20
Puan şart

1 Eylül Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak ve zirve yarışını yakından ilgilendiren kritik karşılaşmada İstanbul bölgesi B klasman hakemlerinden İlker Yasin Avcı yönetecek. Zirvenin 5 puan gerisinde yer alan Çorum Belediye’nin yarıştan kopmamak için mutlak suretle puan alması gerekiyor. Zorlu maç öncesinde iki takımda da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

TFF 3.Lig 3.Grup’ta heyecan 21.hafta maçlarıyla devam edecek. Haftanın en kritik maçında Çorum Belediyespor’la lider Uşakspor Uşak’ta karşılaşacak.

Geride kalan 20 haftada topladığı 41 puanla liderlik koltuğunda oturan Uşakspor’la 36 puanlı 2.sıradaki Çorum Belediye arasındaki maç şampiyonluk yarışını oldukça yakından ilgilendiriyor. Zirvenin 5 puan gerisinde yer alan Çorum Belediyespor’un en azından puan farkını koruyabilmesi ve kalan haftalarda iddiasını güçlü bir şekilde sürdürebilmesi için güçlü rakibinden mutlaka puan alması gerekiyor. Bu doğrultuda Çorum Belediyespor’da tüm hesaplar puan üzerine yapıldı.

Grubun en başarılı iç saha takımı Uşakspor’la Türkiye profesyonel futbol liglerinin en başarılı deplasman takımı Çorum Belediye arasında bugün Uşak 1 Eylül Stadı’nda oynanacak maçı İstanbul bölgesi B klasman hakemlerinden İlker Yasin Avcı yönetecek. Saat 13.30’da başlayacak maçta İlker Yasin Avcı’nın yardımcılıklarını ise aynı bölgeden Fettah Yiğit ve Samet Özkul yapacak. Saat 13.30’da başlayacak maçın dördüncü hakemi ise yine İstanbul bölgesinden Serhat Tan olacak.

(Hüseyin AŞKIN)