“Oyun ve skor hiç örtüşmedi”

İkinci yarıda yedikleri gollerle 3-0 kaybettikleri Kocaelispor maçıyla ilgili bir değerlendirme yapan Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, “İlk yarı oynanan oyun ve maçın sonundaki skor birbiriyle asla örtüşmedi. Yenilgiyi hak etmedik. 3 hafta sonunda puansız olmak bizi çok üzüyor. En kısa sürede toparlanmak zorundayız” dedi.

Spor 06.10.2020, 00:35
301
“Oyun ve skor hiç örtüşmedi”

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, ikinci yarıda yedikleri gollerle 3-0 kaybettikleri Kocaelispor maçıyla ilgiyi yaptığı değerlendirmede, oynadıkları futbolla ortaya çıkan skorun bağdaşmadığını söyledi.

YENİLGİYİ HAK ETMEDİK

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında bir değerlendirmede bulunan Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya’nın açıklamaları şöyle; “Öncelikle rakibimizi tebrik ediyoruz.

Gerçekten ilk yarı oynanan oyun ve maçın sonundaki skor birbiriyle asla örtüşmedi. Çok kez öne geçme fırsatı yakaladığımız müsabakada, ikinci yarının başında yediğimiz golle çok çabuk oyundan düştük, kırılganlığımızı göz önüne koyduk. Buna rağmen yine pozisyonumuz ve 1-0’dan sonra 1-1 yapabileceğimiz ataklarımız oldu. Maalesef istediğimizi elde edemedik. Ardından 2-0 ve 3-0 geldi.

Aslında oyun olarak hak etmediğimiz skor aldık. Maalesef futbolda böyle şeyler var.

PUANSIZ OLMAK ÇOK ÜZÜYOR

3 haftada 0 puan beni çok üzüyor. İlk hafta kaybettiğimiz 3 puan. İkinci hafta bay ve üçüncü hafta kaybettiğimiz 3 puan. Yani 3 hafta sonunda sıfır puanda bu ligde yer alıyor olmak beni çok üzüyor, camiamızı da çok üzüyor.

EN KISA ZAMANDA TOPARLANMAK ZORUNDAYIZ

En kısa sürede toparlanıp bu oynanan iyi oyunu golle sonuçlandırıp galibiyetler almak zorundayız. Bunu yapabilecek oyuncu kadromuz ve kapasitemiz var. Yeter ki bunu realitede gerçekleştirelim. Çok üzgünüz. Gerçekten oyun olarak hak etmediğimiz skorla evimize dönüyoruz. Bu kadar sıkıntılı durumda yakaladığımız rakibimizi bugün alaşağı edebilirdik. Maalesef futbol şansı da çok fazla rakipten yanaydı. Rakibimizi tekrar tebrik ediyorum.”

(Spor Servisi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@