Liseli gençler tatamiye çıktı

Liseli Gençler (kız-erkek) Judo İl Birinciliği’nde dereceye girenler belli oldu.

Spor 14.12.2019, 00:19
722
Liseli gençler tatamiye çıktı

Okul Sporları Federasyonu İl Temsilciliği’nin 2019 yılı faaliyet programında yer alan Liseli Gençler (kız-erkek) Judo İl Birinciliği’nde heyecan sona erdi. Mahmut Atalay Gençlik Merkezi Judo Salonu’nda gerçekleşen il birinciliğinde 8 okuldan 16 erkek, 11 kız olmak üzere 27 sporcu tatamiye çıktı. 6 sıklette yapılan genç kızlar müsabakalarında dereceye giren sporcular ve okulları şu şekilde oluştu;

40 kilo: 1.Şeyma Telli (Bahçelievler MTAL)

44 kilo: 1.Rümeysa Taş (Mehmetçik Anadolu Lisesi), 2.Sevim Doğan (Cumhuriyet Anadolu Lisesi)

48 kilo: 1.Sıla Gür (Şehit Osman Arslan Araştırma Lisesi)

52 kilo: 1.Merve Küçükaltun (Şehit Mustafa Solak MTAL), 2.Elif Beyza Kayacı (Mehmetçik Anadolu Lisesi), 3.Sıla Beşikçi (Şehit Nedim Tualtay Anadolu Lisesi), 4.Merve Nur Coşkun (Fatih Anadolu Lisesi)

57 kilo: 1.Rümeysa Akdemir (Özel Çorum Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)

63 kilo: 1.Duygu İçöz (Spor Lisesi), 2.Rabia Akdemir (Özel Çorum Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)

6 sıklette yapılan genç erkekler müsabakalarında ise dereceye giren sporcular ve okulları şu şekilde;

50 kilo: 1.M.Yaşar Yücel (Şehit Osman Arslan Araştırma Lisesi), 2.Umut Can Onar (Fatih Anadolu Lisesi), 3.Enes Şahin Özyılmaz (Hayrettin Karaman AİHL), 4.Muhammet Akgönül (Hasanpaşa MTAL)

55 kilo: 1.Batuhan Demiröz (Spor Lisesi), 2.Ahmet Babatümgöz (Spor Lisesi), 3.Abdulkerim Yücel (Ş.Erol Olçok AİHL)

60 kilo: 1.İ.Melih Şahin (Hayrettin Karaman AİHL), 2.H.Eren Üstündağ (Cumhuriyet Anadolu Lisesi)

66 kilo: 1.Mikail Pempe (Alaca Açık Öğretim Lisesi), 2.Engin Tosun (Alaca MTAL), 3.Muhammed Enes Öz (Cumhuriyet Anadolu Lisesi), 4.İ.Batuhan Çelik (Hayrettin Karaman AİHL)

73 kilo: 1.Görkem Ali Akyol (Başöğretmen Anadolu Lisesi), 2.Ümit Çavdar (Alaca MTAL)

82 kilo: 1.Ayberk Kenan Topcu (Spor Lisesi)

Sıkletlerinde birinci olan sporcular 11-12 Ocak tarihleri arasında Giresun’da yapılacak olan Liselerarası Yarı Final Grup Birinciliği’nde Çorum’u temsil etmeye hak kazandılar.

(Rıfat KARA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
30°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 12 Ağustos 2020
İmsak 04:04
Güneş 05:41
Öğle 12:50
İkindi 16:40
Akşam 19:50
Yatsı 21:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@