Kaptan Nedim ve Buğra boş sözleşmeye imza attı

Çorum Belediyespor’da iç transfer görüşmeleri başladı. İlk etapta Kaptan Nedim, Buğra ve İmam’la görüşülürken, birer yıllık anlaşma sağlanan Nedim ve Buğra’nın boş mukaveleye imza attıkları açıklandı. İmam’la da büyük oranda anlaşma sağlandığı belirtildi.

Spor 12.06.2014, 23:25 12.06.2014, 23:27
1149
Kaptan Nedim ve Buğra boş sözleşmeye imza attı

Çorum Belediyespor’da iç transfer görüşmeleri başladı. İlk gün 3 futbolcuyla görüşülürken Kaptan Nedim ve Buğra ile anlaşma sağlandığı açıklandı.

Çorum Belediyespor Mali Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, Kaptan Nedim Köseoğlu ve Ahmet Buğra Erdoğan ile anlaştıklarını, bu futbolcuların boş sözleşmeye imza attıklarını açıkladı. Özbayram, dün başlayan iç transfer çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kulübümüzce, Teknik Direktör Yavuz İncedal ile yapılan görüşmeler ve varılan mutabakat sonucunda, kendisi ile 2 yıllık sözleşme yapılmış, sözleşmeden hemen sonra çalışmalarına başlayan teknik heyet tarafından önümüzdeki sezonun planlanması amacıyla toplantı gerçekleştirilmiş, toplantı sonucunda mevcut sözleşmesi devam eden ve sözleşmesi sona eren tüm futbolcularımız ile bir görüşme yapılması kararı alınmıştır.Futbolcularımızla yapılacak görüşmede ana gündem maddesi olarak kendilerine kulübümüzde kalmak veya gitmek konusundaki düşünceleri ile kendilerine doğrudan veya dolaylı yollardan başka kulüplerden teklif gelip gelmediği sorulacak ve futbolcularımızın verecekleri bilgiler sonucunda kendileri hakkındaki nihai karar verilecektir.Ayrıca, şunu belirtmek isteriz ki, önümüzdeki sezon için anlaşma sağlamak üzere kulübümüze davet ettiğimiz kaptanımız Nedim Köseoğlu ile yeniden 1 yıllık anlaşmaya varılmış olup, kaptanımız Nedim Köseoğlu boş mukavele ye imza atarak bütün takdir hakkını yönetim kurulumuza bırakmıştır. Kulübümüz adına kaptanımızın bu davranışının diğer futbolcu arkadaşlarımıza da örnek olmasını dileriz.Kaptanımız Nedim Köseoğlu gibi futbolcumuz Ahmet Buğra Erdoğan da boş mukaveleye imza atarak bütün takdir hakkını yönetim kurulumuza bırakmıştır. Kulüp Başkanımız Zeki Gül futbolcularımıza bu davranışlarından dolayı teşekkür etmiştir” dedi.Dün, savunma oyuncusu İmam’la da görüşülürken, deneyimli futbolcu ile büyük oranda anlaşma sağlandığı, kesin sonucun bugün açıklanacağı belirtildi.
(Hüseyin AŞKIN)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 15 Ağustos 2020
İmsak 04:08
Güneş 05:44
Öğle 12:50
İkindi 16:38
Akşam 19:46
Yatsı 21:15

Gelişmelerden Haberdar Olun

@