İskilipgücü yararına halk konseri

İskilipgücü Spor Kulübü Azmimilli İlköğretim Okulu Konferans Salonu’nda Çorum Belediyesi’sinin katkıları ile spor kulübü yararına “Halk Konseri” düzenledi.

İskilipgücü yararına halk konseri

İskilipgücü Spor Kulübü Azmimilli İlköğretim Okulu Konferans Salonu’nda Çorum Belediyesi’sinin katkıları ile spor kulübü yararına “Halk Konseri” düzenledi.

10 Aralık 2014 Çarşamba 17:04
İskilipgücü yararına halk konseri
İskilipgücü Spor Kulübü Azmimilli İlköğretim Okulu Konferans Salonu’nda Çorum Belediyesi’sinin katkıları ile spor kulübü yararına “Halk Konseri” düzenledi. Düzenlenen geceye, aynı zamanda Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı olan Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ İskilip Belediye Meclis Üyesi Fatma Selvi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Program öncesinde sahneye çıkarak kısa bir konuşma yapan Zeki Gül, Nihat Armutcu’ya takılmadan edemedi. Armutçu hakkındaki espirileri ile salonu kahkahaya boğan Gül, Armutcu’yu işinin delisi diye tarif etti. Armutçu’nun kafasına koyduğu her işi büyük bir cesaretlilikle yaptığının altını çizen Gül, “Nihat Hoca işinin delisi bir insan. Aklına koyduğunu yapan ve de başaran birisi. Şunu açık yüreklilikle belirtmen isterim ki, ben İskilip’te olmuş olsam Nihat Hocanın yaptıklarını yapmaya cesaret edemezdim. İskilip ve spor adına yaptığı başarılı çalışmalarını sizlerin huzurunda tekrar takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Zeki Gül’ün ardından sahnede söz alan Armutcu, Başkan Zeki Gül’e kendilerini kırmayıp davetlerine iştirak ettikleri için teşekkür etti. Gül’ün programa katılmasından dolayı büyük mutluluk ve onur duyduğunu aktaran Armutcu, kendisine her zaman destek olduğunu ve isteklerini hiçbir zaman geri çevirmediğini söyledi.
Katılımın hayli yoğun olduğu gözlenen konserde program sonrası Armutcu tarafından Zeki Gül’e İskilip Tablosu, kulüp kaşkolu ve İskilip ibareli su bardağı hediye etti.

KULÜP GAZETESİ TANITILDI
Gecede ayrıca İskilipgücü Spor Kulübü yararına ilk sayısı önceki gün çıkartılan “İskilipingücü” isimli gazetenin de tanıtımı yapıldı. Gecedeki tüm davetlilere dağıtılan gazete kaliteli baskısı ve renkliliği ile vatandaşların beğenisini topladı.
(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 10.12.2014 17:06