İBD, Çankırı’yı 3-1’le geçti

Çorum temsilcisi Osmancık İsmail Burak Derindere Gençlikspor ilk maçında Çankırı Gençlikspor karşısında ecel terleri dökmesine rağmen 3-1 kazanırken, Kırıkkale Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ni 3-0 yenen Kastamonu Merkez İlköğretim Okulu Gençlikspor ilk günün lideri oldu.

Spor 25.04.2014, 22:14 25.04.2014, 22:17
1307
İBD, Çankırı’yı 3-1’le geçti

Çorum temsilcisi Osmancık İsmail Burak Derindere Gençlikspor ilk maçında Çankırı Gençlikspor karşısında ecel terleri dökmesine rağmen 3-1 kazanırken, Kırıkkale Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ni 3-0 yenen Kastamonu Merkez İlköğretim Okulu Gençlikspor ilk günün lideri oldu.

4 takımın tek devreli lig statüsüne göre mücadele ettiği Kulüplerarası Genç Bayanlar Voleybol Grup Birinciliği Çorum’da başladı.

Grup birinciliğinin açılış maçında Kırıkkale Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ise Kastamonu Merkez İlköğretim Okulu Gençlikspor karşılaşırken, Kastamonu temsilcisi sahadan 3-0 galip ayrılarak ilk günün lideri oldu.

Günün ikinci maçına Çorum temsilcisi Osmancık İsmail Burak Derindere Gençlikspor’la Çankırı Gençlikspor karşılaştı. Maça çok kötü başlayan Osmancık ekibi ilk seti 19-9 geriye düşmesine rağmen 25-22 alıp 1-0 öne geçti. İkinci seti zorlanmadan 25-16 kazanarak 2-0’ı yakalayan Osmancık İsmail Burak Derindere Gençlikspor çok kötü oynadığı üçüncü seti 25-16 kaybetti.

Dördüncü set de büyük bir çekişmeye sahne olurken, Osmancık ekibi yine geriye düşmesine rağmen 25-22 kazanıp sahadan 3-1 galip ayrıldı.

Grup birinciliğinde bugün oynanacak maçlarda, saat 17.00’de Kastamonu ile Çorum, 19.00’da Kırıkkale ile Çankırı karşılaşacak olup, yarın ise saat 11.00’de Kastamonu ile Çankırı Çorum ile Kırıkkale karşı karşıya gelecek.

Maçlar sonunda birinci olan takım yarı final grubuna yükselecek.




Osmancık: 3- Çankırı: 1
SALON: Atatürk
HAKEMLER: Hasan Öztürk, Murat Çelik.
ÇORUM OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GENÇLİKSPOR: Begüm, Sevdanur, Melek, Beyza, Sinem, Fatma, Gülsüm, Sevgi, Emine, Nurseda.
ÇANKIRI GENÇLİKSPOR: Büşra, Ayşe, Selver, Elif Bal, Kübra Nur, Beyza, Adeviye, Döndü, Elif Alataş, Zeliha, Eda Nur, Sena Nur.
1.SET: 25-22, 2.SET: 25-16,
3.SET: 16-25, 4.SET: 25-22.

Kırıkkale: 0- Kastamonu: 3
SALON: Atatürk
HAKEMLER: Murat Çelik, Hasan Öztürk
KIRIKKALE GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSESİ: Merve, Fatma, Gizem Rüzgâr, Derya, Deniz, Fikriye, Narin, Büşra, Fatma Nur, Gözde, Gizem Çelik, Fatima.
KASTAMONU MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİKSPOR: Dilara, Buse, Ebru, Ceyda, Yasemin, Gamze Pınar, Çiğdem, Özge.
1.SET: 16-25, 2.SET: 5-25, 3.SET: 10-25.



Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
15°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 08 Ağustos 2020
İmsak 03:58
Güneş 05:37
Öğle 12:51
İkindi 16:42
Akşam 19:55
Yatsı 21:27

Gelişmelerden Haberdar Olun

@