“Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil”

4 günlük yöneticiyken Yeni Çorumspor Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Hakan Geldi, basın açıklaması yaptı. Geldi, Başkan Fatih Özcan ve yönetim kurulu üyelerinin takıma hizmet etmekten çok dış etkenlerle mücadele etmek zorunda kaldıklarının altını çizerken, spora siyasetin bulaştığını, hiçbir şeyin de dışarıdan göründüğü gibi olmadığını ifade etti.

Spor 30.01.2019, 00:19
507
“Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil”

Hakan Geldi’nin açıklaması şöyle: “Bana verilen görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek adına büyük bir hevesle kabul ettim. Çorum halkına yemin ederim ki, ben herkesin tek amacının gayesi ve rüyasının Çorumspor olduğunu düşünmüştüm. Bunun aslında böyle olmadığını nasıl mı anladım? Dedim ki, gelin birlik olalım. Hepimizin amacı belli, böyle yaparsak çok daha iyi olur. Hep birlikte hareket edersek takıma güven gelir. Bu takım bizim ve her şeyin en iyisini hak ediyor. Ancak işin dışarıdan görüldüğü gibi olmadığını anladım. Hatta uzaktan yakından alakası olmadığını çok daha iyi anladım. Evet, tüm bunları bu kadar kısa bir sürede gördüm. Kulüp Başkanı Sayın Fatih Özcan ve yönetim kurulu üyeleri ile birkaç gerçek taraftar dışında kimseden samimi yaklaşım görmedim.

Bizler oynayacağımız maçları nasıl alırızın ve takımı bir üst lige nasıl taşırızın derdindeyken, spora siyasetin karıştığına tanıklık ettim. Öyle her şeyin gönülden gelerek yapılamayacağını çok net anladım.

Öncelikle beni bu göreve layık gören Kulüp Başkanı Sayın Fatih Özcan ve diğer yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum. Ne yazıktır ki, bu samimi ve inanmış insanlar enerjilerinin büyük kısmını dış güçlere harcamak zorunda kalıyorlar. En samimi duygularımla ifade ediyorum ki, onlar adına çok ama çok üzüldüm.

Artık bu takımı rahat bırakın, bu takım zaten sadece ismiyle bile bir üst lige çıkar. Gördüğüm lüzum üzerine Çorum spor kamuoyuna bu açıklamayı yapmak istedim. Bundan sonraki süreçte Hakan Geldi olarak şehrimizin en önemli unsurlarından olan Çorumspor’umuz yendiğinde sevinmeye, yenildiğinde de kahrolmaya devam edeceğim.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@