Hakemler sezonu açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Çorum Şubesi, 2018-2019 sezonunun açılışını gerçekleştirdi.

Hakemler sezonu açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Çorum Şubesi, 2018-2019 sezonunun açılışını gerçekleştirdi.

21 Eylül 2018 Cuma 23:28
Hakemler sezonu açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Çorum Şubesi, 2018-2019 sezonunun açılışını gerçekleştirdi. İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey,yeni sezonda hakem ve gözlemcilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek başarılar diledi.

2018-2019 sezonunda amatör ve profesyonel liglerde görev alacak hakemler önceki akşam düzenlenen törenle yeni sezonu açtı.

1 No’lu Sentetik Saha’da gerçekleşen törene, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, ASKF Başkanı Sefer Kurtaran, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey,  TFFHGD Çorum Şube Başkanı Durmuş Buyruk, İl Hakem Kurulu Üyeleri Kahraman Ölçer, Mustafa Bıçakçı ve Naci Güccan katıldı.

6 Klasman, 22 il hakemi ve 15 aday hakemi olmak üzere toplam 43 hakeminde hazır bulunduğu açılış töreni, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) ambleminin bulunduğu özel pasta kesimi ile başladı. Daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, ASKF Başkanı Sefer Kurtaran, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey ve TFFHGD Çorum Şube Başkanı Durmuş Buyruk yaptıkları açılış konuşmasında kazasız belasız bir sezon temennisinde bulunurken, yeni sezonda tüm hakemlere başarılar dilediler.

Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan tarafından ikram edilen baklava ile yeni sezon öncesi ağızlar tatlanırken, 2018-2019 sezonunda görev yapacak hakemler sezon açılışı programının ardından antrenmanlarına kaldığı yerden devam ettiler.

(Rıfat KARA)

Son Güncelleme: 21.09.2018 23:45

banner155