04 Şubat 2014 Salı 22:00
Fenerbahçeli yüzücüler Obruk’a hayran kaldı
Çorumlu antrenörler Tuğrul Özkadı ve Çetin Koçak’ın daveti üzerine 10 günlük kamp için Çorum’da bulunan Fenerbahçe Yıldız Yüzme Takımları, antrenmanlardan arta kalan boş zamanlarda Çorum’u tanımaya çalışıyorlar. Bu doğrultuda Oğuzlar Belediyesi’nin daveti üzerine Oğuzlar’a giden Fenerbahçeli yüzücüler, Obruk Barajı’na hayran kaldılar.

Fenerbahçeli yüzücülere Oğuzlar gezisinde; Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdiresi Satı Yücel, Spor Uzmanı Rıfat Ceylan, Yüzme İl Temsilcisi Davut Üstünay, antrenörler Tuğrul Özkadı, Çetin Koçak, Bilal Demir, Gürsel Gürbüz, İsmet Alagöz ve Turgay Karaçam eşlik etti.
Oğuzlar’a giderken Kırkdilim’deki Kapılıkaya’yı gezen ve hatıra fotoğrafı çekinen Fenerbahçeli yüzücüler, Oğuzlar’da ise Obruk Barajı’nda tekne turuna çıktılar. Fenerbahçeli yüzücüler, baraj kenarındaki Altınkoz Sosyal Tesislerinde yemek yedikten sonra ilçede kısa süre önce hizmete açılan sentetik yüzeyli çim sahayı gezdiler.

Oğuzlar gezisi sırasında bol bol hatıra fotoğrafı çekinen Fenerbahçeli yüzücüler, kamp süresince Çorum’u gezmeye devam edeceklerini ifade ettiler.KAPILIKAYA HATIRASI
Fenerbahçeli yüzücüler, Oğuzlar gezisi için ilçeye giderken, Kırkdilim’deki Kapılıkaya’yı da görme fırsatı buldular.
Kapılıkaya’yı uzaktan da olsa gören yüzücüler, hatıra fotoğrafı çektirmeyi unutmadılar.TEKNEYLE TUR
Oğuzlar Belediyesi’nin daveti üzerine Obruk Barajı’nda ve çevresinde gezi yapan Fenerbahçeli yüzücüler, tekne ile tura çıktılar. Obruk Barajı’na hayran kalan yüzücüler, Çorum’da bulunmaktan dolayı son derece memnun olduklarını ifade ederken, kendilerine bu imkânları sağlayan yetkililere teşekkür ettiler.
Yüzücüler, tekne turu sırasında da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Son Güncelleme: 04.02.2014 22:04