13 Şubat 2014 Perşembe 22:26
Belediye hırs küpü
Pazar günü sahasında Batman Petrolspor’la son derece kritik bir maç oynayacak olan Çorum Belediyespor dün yaptığı taktik çift kale ile hazırlıklarını sürdürdü.

Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda saat 13.30’da başlayan antrenmana, cezalı oldukları için forma giyemeyecek olan İmam ve Murathan katılmadı. Isınma ile başlayan antrenman, 5’e 2 pas çalışmasının ardından tam sahada taktik çift kale ile devam etti.

Teknik Direktör Sedat Özbağ, Batman Petrol maçının provası niteliğini taşıyan çift kalede, ilk 11’de değişiklikler yaptı. Özbağ, cezalı olan İmam’ın yerine savunmanın göbeğinde Osman Bodur’a, sol kanatta ise Murathan’ın yerine Ender’e görev verdi. Sakatlıktan yeni çıkan Buğra ile cezası tamamlanan M.Akif de as kadroda yer alırken, ilk onbirden Gökhan kesik yedi.

Özbağ, as futbolcuların ağırlıkta olduğu yeşil takımda; Çağrı, Eray (Emre), Yakup, Osman Bodur, Nedim, M.Akif, Oğuzhan Yalçın, Murat, Buğra (Mehmet Keleş) (Kıvanç), Emir (Gökhan) ve Ender’e, kırmızı takımda ise; Utku, Emre, Okan, Erol, Sefa (Muratcan), Kıvanç, Furkan (Bilal), Oğuzhan Saraçoğlu, Mehmet Keleş (Buğra), Vedat ve Gökhan’a (Emir) yelek verdi.

Futbolcuların son derece hırslı ve istekli göründükleri çift kale maçta as takım yedekleri 6-2 yendi. As takımın gollerini biri penaltıdan olmak üzere Oğuzhan Yalçın (3), Murat, Emir ve Gökhan atarken, yedek takımın golleri Buğra ve Emir’den geldi.

Belediyespor bugün yapacağı tek antrenmanla Batman Petrol maçının hazırlıklarını sürdürecek.
(Hüseyin AŞKIN)
Son Güncelleme: 13.02.2014 22:26