Amatör futbolun gurur gecesi

2015-2016 Amatör Futbol Sezonu’nda, 8 kategoride dereceye giren takımların kupaları İnci Restaurant’ta düzenlenen bir törenle verildi.

Amatör futbolun gurur gecesi

2015-2016 Amatör Futbol Sezonu’nda, 8 kategoride dereceye giren takımların kupaları İnci Restaurant’ta düzenlenen bir törenle verildi.

04 Haziran 2016 Cumartesi 00:52
Amatör futbolun gurur gecesi

Çorum amatör futbol camiasını bir araya getiren törene, Amasya ve Samsun’dan da katılım oldu.
2015-2016 Amatör Futbol Sezonu’nda dereceye giren takımların kupaları önceki akyam İnci Restaurant’ta düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi.
Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ÇASKF) tarafından organize edilen törene; Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Düvenci Belediye Başkanı Necmettin Yalçın, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ömer Arslan, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Hitit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Doç. Dr. Faruk Yamaner, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Çetin Başaranhıncal, Çorum ASKF Başkanı Sefer Kurtaran, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, Samsun Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Çorum Şubesi Başkanı Remzi Karahan, İl Futbol Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Çorum Şubesi Başkanı Mustafa Alagöz, Belediye Spor İşleri Müdürü Nadir Solak, Yeni Amasyaspor Kulüp Başkanı Fatih Nalcı, spor taban birliklerinin temsilcileri, kulüp idareci, antrenör ve takım kaptanları, saha komiserleri ve müsabakalarda görev yapan sağlıkçılar katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Çorum ASKF Başkanı Sefer Kurtaran selamlama konuşması yaptı. Konuşmanın ardından U13, U14, U15, U16, U17, U19, 2.Amatör Küme ve 1.Amatör Küme’de sezonu ilk 3 sırada tamamlayan takımlara kupaları protokol mensupları tarafından verildi.



8 KATEGORİDE 24 KUPA
U13 Ligi’nde birinci olan Çorum Belediye, ikinci olan Alaca Belediye, üçüncü olan Mimarsinan Gençlikspor’un kupalarını Samsun Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbolat verdi.
U14 Ligi’nde Alaca Belediye birinci, Mimarsinan Gençlikspor ikinci, H.E. Kültüspor üçüncü olurken, kupalarını İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan verdi.
U15 Ligi’nde Mimarsinan Gençlikspor birinci, Alaca Belediye ikinci, Çimentospor üçüncü olurken, kupalarını BESYO Müdürü Doç.Dr. Faruk Yamaner verdi.
U16 Ligi’nde İl Özel İdare Gençlikspor şampiyon, Mimarsinan Gençlikspor ikinci, H.E. Kültürspor üçüncü olurken, kupalarını Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı Şener Aydın verdi.
U17 Ligi’nde Mimarsinan Gençlikspor birinci, İl Özel İdare Gençlikspor ikinci, H.E. Kültürspor üçüncü olurken, kupalarını TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven verdi.
U19 Ligi’nde, sezonun şampiyonu H.E. Kültürspor, ikincisi Çimentospor ve üçüncüsü İl Özel İdare Gençlikspor’un kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer verdi.
1.Amatör Küme’de Ortaköy Belediyesi Şapinuvaspor’un şampiyonluk, Eti Lisesi Gençlikspor’un ikincilik, Ulukavakspor’un üçüncülük kupalarını Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, 2.Amatör Küme’nin şampiyonu İskilipspor, ikincisi Alaca Belediye, üçüncüsü Sungurluspor’un kupalarını ise TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal verdi.



(Hüseyin AŞKIN)

Son Güncelleme: 04.06.2016 00:54
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner251