Amasya ve Bartın yolcuları belli oldu

9-12 Mayıs ve 16-19 Mayıs tarihleri arasında Amasya ve Bartın’da düzenlenecek olan 11-12-13 Yaş Serbest ve Grekoromen Güreş Grup Birinciliği’nde mindere çıkacak güreşçiler belli oldu.

Spor 18.04.2019, 00:40
977
Amasya ve Bartın yolcuları belli oldu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Güreş İl Temsilciliği’nin 2019 yılı faaliyet programında yer alan 11-12-13 Yaş Serbest ve Grekoromen Güreş İl Birinciliği’nde heyecan sona erdi. Adil Candemir Güreş Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen müsabakalarda serbest stilde 100, grekoromen stilde ise 34 güreşçi mindere çıktı. 2 gün süren müsabakalar sonunda sıkletlerinde dereceye giren sporcular 9-12 Mayıs tarihleri arasında Amasya’da düzenlenecek olan 12-13 Yaş ve 11 Yaş Serbest Güreş Grup Birinciliği’nde ve 16-19 Mayıs tarihleri arasında Bartın’da düzenlenecek olan 12-13 Yaş Grekoromen Güreş Grup Birinciliği’nde mücadeleye etmeye hak kazandılar.

11 Yaş serbest stilde sıkletlerinde dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde;

26-30 Kilo: 1.Arda Nalıncı (Ferdi), 2.Enes Çağlar Acar (Çorum Belediyespor).

34 Kilo: 1.Enes Kavlu (Çorum Belediyespor), 2.Ali Yağlı (Ferdi), 3.M.Çağlar İltir (Ferdi), 4.M.Enes Kurtçu (Ferdi).

38 Kilo: 1.Erhan Çalış (Ferdi), 2.Osman Gökbulut (Ferdi), 3.M.Emin Dilekçi (Çorum Belediyespor), 4.S.Yahya Gürbüz (Ferdi).

41 Kilo: 1.M.Enes Ünal (Osmancık Belediyespor), 2.Taha Karabıyık (Ferdi), 3.M.Emin Dilekçi (Çorum Belediyespor), 4. Yunus Atmaca (Ferdi).

44 Kilo: 1.Ömer Faruk Özdemir (Ferdi), 2.Eren Uzuner (Ferdi), 3.Hamit Karaçınar (Ferdi).

48 Kilo: 1.Mustafa Algır (Ferdi), 2.Y.Emin Esgiyer (Ferdi).

52 Kilo: 1.Arda Peri (Ferdi).

12-13 yaş serbest stilde sıkletlerinde dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde;

26-30 Kilo: 1.Mustafa Şarlı (Çorum Belediyespor), 2.S.Mert Akgönül (Ferdi), 3.Mustafa Kurt (Ferdi).

34 Kilo: 1.Y.Emre Battal (Çorum Belediyespor), 2.Berat Kaan Atabek (Çorum Belediyespor), 3.Berkay Körpeş (Ferdi), 4.Mahmutcan Turhan (Ferdi).

38 Kilo: 1.M.Selçuk Altun (Çorum Belediyespor), 2.Berat Ertaşmış (Ferdi), 3.Şevket Arıcı (Çorum Belediyespor), 4.Efe Eraslankılıç (Çorum Belediyespor).

41 Kilo: 1.M.Kamil Korkmaz (İskilip Eğitim Kültür Spor Kulübü), 2.Emirhan Sarıtepe (Sungurlu Belediyespor), 3.Ege Can Damatoğlu (Ferdi), 4.Ahmet Özdemir (Osmancık Belediyespor).

44 Kilo: 1.Sefa Atalay (Sungurlu Belediyespor), 2.Sait Aksoycuk (Çorum Belediyespor), 3.Sadık Can Güler (Ferdi), 4.Batın Bayrak (Sungurlu Belediyespor).

52 Kilo: 1.M.Kağan Tokoğlu (Çorum Belediyespor), 2.Taha Çakmak (Çorum Belediyespor), 3.Aydın Özsoy (Ferdi), 4.Ö.Batuhan Tokgöz (Çorum Belediyespor).

57 Kilo: 1.Ferhat Yiğit (Çorum Belediyespor), 2.Yunus Köse (Ferdi), 3.Kaan Kayıncak (Sungurlu Belediyespor), 4.Miraç Körçoban (Çorum Belediyespor).

62 Kilo: 1.Arda Kavalcı (Ferdi), 2.Ege Sertaç Karınca (Osmancık Belediyespor), 3.Osman Yiğit Bolat (Çorum Belediyespor), 4.Yusuf Karakaş (Ferdi).

68 Kilo: 1.Hüseyin Ejder (Ferdi), 2.Y.Onur Eren (Osmancık Belediyespor), 3.Taha Teryaki (Ferdi), 4.Bahattin Aslantaş (Ferdi).

68-78 Kilo: 1.Ruşen Arda Güler (Osmancık Belediyespor), 2.Ahmet Düzgün (Ferdi).

12-13 yaş grekoromen stilde sıkletlerinde dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde;

26-30 Kilo: 1.Mustafa Şarlı (Çorum Belediyespor), 2.İ.Efe Demirci (Ferdi), 3.Emirhan Kafadar (Ferdi), 4.Mete Kara (Çorum Belediyespor)

34 Kilo: 1.Samet Gayretli (Çorum Belediyespor), 2.Y.Emre Battal (Çorum Belediyespor), 3.Nurullah Köroğlu (Ferdi), 4.Emre Koza (Ferdi).

38 Kilo: 1.Melih Büyükyıldız (Çorum Belediyespor), 2.M.Kerem Bezeklioğlu (Çorum Belediyespor), 3.Turgay Yıldız (Çorum Belediyespor), 4.Batuhan Akbaş (Ferdi).

41 Kilo: 1.Enes Ayağıbüyük (Çorum Belediyespor), 2.Y.Emre Canikli (Ferdi).

44 Kilo: 1.Muhammed Güneruz (Çorum Belediyespor), 2. Emir Eraslankılıç (Çorum Belediyespor).

48 Kilo: 1.Sadık Can Diler (Çorum Belediyespor), 2.Metehan Eryücel (Çorum Belediyespor), 3.Ali Şahin (Ferdi), 4.P.Çakır Yılmaz (Buhara Gençlikspor).

52 Kilo: 1.Abdullah Nuri Bayır (Çorum Belediyespor), 2.Taha Çakmak (Çorum Belediyespor), 3.Çağatay Şahin (Ferdi), 4.Asaf Kantar (Buhara Gençlikspor).

57 Kilo: 1.Ferhat Yiğit (Çorum Belediyespor), 2.Yunus Köse (Ferdi).

62 Kilo: 1.Arda Kavalcı (Ferdi), 2.Burak Sağlam (Ferdi).

68 Kilo: 1.Hüseyin Ender (Ferdi), 2.Taha Teryaki (Ferdi).

68-78 Kilo: 1.Duran Yalçın (Çorum Belediyespor), 2.A.Taha Düzgün (Ferdi).

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren sporculara madalya takdim edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
22°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 20 Eylül 2020
İmsak 04:54
Güneş 06:19
Öğle 12:39
İkindi 16:05
Akşam 18:48
Yatsı 20:08

Gelişmelerden Haberdar Olun

@