1.Küme 22 Ekim’de başlıyor

1.Amatör Küme’de 2017-2018 Sezonu 22 Ekim Pazar günü oynanacak maçlarla başlayacak olup ilk yarı 17 Aralık’ta tamamlanacak. 28 Ocak’ta başlayacak ikinci yarın son maçları ise 1 Nisan’da oynanacak.

1.Küme 22 Ekim’de başlıyor

1.Amatör Küme’de 2017-2018 Sezonu 22 Ekim Pazar günü oynanacak maçlarla başlayacak olup ilk yarı 17 Aralık’ta tamamlanacak. 28 Ocak’ta başlayacak ikinci yarın son maçları ise 1 Nisan’da oynanacak.

09 Ekim 2017 Pazartesi 01:50
1.Küme 22 Ekim’de başlıyor

9 Takımın çift devreli lig statüsüne göre mücadele edeceği 1.Amatör Küme’de 2017-2018 Sezonunun fikstürü açıklandı.

Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan’ın yaptığı açıklamaya göre, 1.Amatör Küme’de ilk hafta maçları 22 Ekim Pazar günü oynanacak. Sezonun ilk yarısı 17 Aralık’ta oynanacak 9.hafta maçlarıyla tamamlanacak olup ikinci yarı 28 Ocak’ta başlayacak. Sezonun son maçları ise 1 Nisan’da oynanacak.

Çift devreli lig statüsüne göre düzenlenecek olan 1.Amatör Küme’de maçların tamamlanmasından sonra şampiyon olan Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) Çorum’u temsil eden Eti Lisesi Gençlikspor’un şampiyon olup 3.lige çıkamaması veya küme düşmemesi halinde Eti Lisesi ile yeni sezonda Çorum’u BAL’da temsil edecek takımı belirlemek üzere baraj maçı oynayacak. Eti’nin çıkması veya düşmesi halinde ise direkt BAL’da mücadele etme hakkı kazanacak. 1.Amatör Küme’de sezonu son sırada tamamlayan takım ise 2.Amatör Küme’ye düşecek.

1.HAFTA (22 Ekim Pazar)

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 11.30 Çimentospor-Osmancık Belediye

Saat 13.30 Ulukavakspor-Bayat Belediye

Sungurlu Sahası

Saat 13.30 Sungurlu Belediye-İl Özel İdare

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.30 İskilipspor-İskilipgücü

Alaca Belediye (BAY)

2.HAFTA (29 Ekim Pazar)

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 13.30 İl Özel İdare-İskilipspor

Osmancık Sahası

Saat 13.30 Osmancık Belediye-Alaca Belediye

Bayat Sahası

Saat 13.30 Bayat Belediye-Sungurlu Belediye

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.30 İskilipgücü-Çimentospor

Ulukavakspor (BAY)

3.HAFTA (5 Kasım Pazar)

Mimarsinan Sahası

Saat 15.00 Çimentospor-İl Özel İdare

Alaca Sahası

Saat 13.00 Alaca Belediye-İskilipgücü

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.00 İskilipspor-Bayat Belediye

Sungurlu Sahası

Saat 13.00 Sungurlu Belediye-Ulukavakspor

Osmancık Belediye (BAY)

4.HAFTA (12 Kasım Pazar)

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 11.00 Ulukavakspor-İskilipspor

Saat 13.00 İl Özel İdare-Alaca Belediye

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.00 İskilipgücü-Osmancık Belediye

Bayat Sahası

Saat 13.00 Bayat Belediye-Çimentospor

Sungurlu Belediye (BAY)

5.HAFTA (19 Kasım Pazar)

Mimarsinan Sahası

Saat 15.00 Çimentospor-Ulukavakspor

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.00 İskilipspor-Sungurlu Belediye

Osmancık Sahası

Saat 13.00 Osmancık Belediye-İl Özel İdare

Alaca Sahası

Saat 13.00 Alaca Belediye-Bayat Belediye

İskilipgücü (BAY)

6.HAFTA (26 Kasım Pazar)

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 11.00 İl Özel İdare-İskilipgücü

Saat 13.00 Ulukavakspor-Alaca Belediye

Sungurlu Sahası

Saat 13.00 Sungurlu Belediye-Çimentospor

Bayat Sahası

Saat 13.00 Bayat Belediye-Osmancık Belediye

İskilipspor (BAY)

7.HAFTA (3 Aralık Pazar)

Mimarsinan Sahası

Saat 15.00 Çimentospor-İskilipspor

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.00 İskilipgücü-Bayat Belediye

Alaca Sahası

Saat 13.00 Alaca Belediye-Sungurlu Belediye

Osmancık Sahası

Saat 13.00 Osmancık Belediye-Ulukavakspor

İl Özel İdaresi Gençlikspor (BAY)

8.HAFTA (10 Aralık Pazar)

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 13.00Ulukavakspor-İskilipgücü

Bayat Sahası

Saat 13.00 Bayat Belediye-İl Özel İdare

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.00 İskilipspor-Alaca Belediye

Sungurlu Sahası

Saat 13.00 Sungurlu Belediye-Osmancık Belediye

Çimentospor (BAY)

9.HAFTA (17 Aralık Pazar)

Mimarsinan Sahası

Saat 15.00 İl Özel İdare-Ulukavakspor

Alaca Sahası

Saat 13.00 Alaca Belediye-Çimentospor

Osmancık Sahası

Saat 13.00 Osmancık Belediye-İskilipspor

İskilip Şehit Mikail Kaya Stadı

Saat 13.00İskilipgücü-Sungurlu Belediye

Bayat Belediye (BAY)

banner251