1.Amatör Küme’de heyecan fırtınası 11 Kasım’da başlıyor

10 takımın çift devreli lig statüsüne göre mücadele edeceği 1.Amatör Küme’de ilk hafta maçları 11 Kasım’da oynanacak olup, devre 6 Ocak’ta tamamlanacak. 3 Şubat’ta başlayacak ikinci yarının son maçları ise 7 Nisan’da oynanacak.

1.Amatör Küme’de heyecan fırtınası 11 Kasım’da başlıyor

10 takımın çift devreli lig statüsüne göre mücadele edeceği 1.Amatör Küme’de ilk hafta maçları 11 Kasım’da oynanacak olup, devre 6 Ocak’ta tamamlanacak. 3 Şubat’ta başlayacak ikinci yarının son maçları ise 7 Nisan’da oynanacak.

11 Ekim 2018 Perşembe 00:07
1.Amatör Küme’de heyecan fırtınası 11 Kasım’da başlıyor

1.Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi’nde 2018-2019 Sezonunun fikstürü Türkiye Futbol Federasyonu tarafından onaylandı.

Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan’ın yaptığı açıklamaya göre, 10 takımın çift devreli lig statüsüne göre mücadele edeceği 1.Amatör Küme’de ilk hafta maçları 11 Kasım Pazar günü oynanacak. Ligde ilk yarı 6 Ocak’ta tamamlanacak olup, sezonun ikinci yarısı 3 Şubat 2019’da başlayacak. Sezonun son hafta maçları ise 7 Nisan’da oynanacak.

Sezon sonunda şampiyon olan takım, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Sungurlu Belediyespor’un ligden düşmesi veya bir üst lige yükselmesi halinde direkt Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etme hakkı kazanacak. Ancak Sungurlu Belediyespor’un düşmemesi veya bir üst lige yükselememesi halinde yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etme hakkı için Sungurlu Belediye ile baraj maçı oynayacak.

1.Amatör Küme’de sezonu son 2 sırada tamamlayan takımlar ise 2.Amatör Küme’ye düşecek.

1.AMATÖR KÜME’DE İLK YARI FİKSTÜRÜ

1.HAFTA

11 Kasım Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 12.00 Çimentospor-Eti Lisesi

Saat 14.00 İl Özel İdare-Bayat Belediye

Bayat İlçe Sahası

Saat 14.00 İskilipspor-İskilipgücü

Osmancık İlçe Sahası

Saat 14.00 Osmancık Belediye-Osmancıkgücü

Alaca İlçe Sahası

Saat 14.00 Alaca Belediye-Mimarsinan Gençlik

2.HAFTA

18 Kasım Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 12.00 Eti Lisesi-İl Özel İdare Gençlik

Saat 14.00 Mimarsinan Gençlik-Osmancık Belediye

Bayat İlçe Sahası

Saat 12.00 Bayat Belediye-İskilipspor

Saat 14.00 İskilipgücü-Alaca Belediye

Osmancık İlçe Sahası

Saat 14.00 Osmancıkgücü-Çimentospor

3.HAFTA

25 Kasım Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 11.00 İl Özel İdare Gençlik-Çimentospor

Saat 13.00 Mimarsinan Gençlik-Osmancıkgücü

Bayat İlçe Sahası

Saat 13.00 İskilipspor-Eti Lisesi

Alaca İlçe Sahası

Saat 13.00 Alaca Belediye-Bayat Belediye

Osmancık İlçe Saha

Osmancık Belediye-İskilipgücü

4.HAFTA

2 Aralık Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 11.30 Çimentospor-İskilipspor

Saat 13.30 Eti Lisesi-Alaca Belediye

Osmancık İlçe Saha

Saat 13.30 Osmancıkgücü-İl Özel İdare Gençlik

Bayat İlçe Saha

Saat 11.30 İskilipgücü-Mimarsinan Gençlik

Saat 13.30 Bayat Belediye-Osmancık Belediye

5 HAFTA

9 Aralık Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 13.00 Mimarsinan Gençlik-Bayat Belediye

Alaca İlçe Saha

Saat 13.00 Alaca Belediye-Çimentospor

Bayat İlçe Saha

Saat 11.30 İskilipspor-İl Özel İdare Gençlik

Saat 13.30 İskilipgücü-Osmancıkgücü

Osmancık İlçe Saha.

Saat 13.00 Osmancık Belediye-Eti Lisesi

6.HAFTA

16 Aralık Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 10.00 Eti Lisesi-Mimarsinan Gençlik

Saat 12.00 İl Özel İdare Gençlik-Alaca Belediye

Saat 14.00 Çimentospor-Osmancık Belediye

Bayat İlçe Saha

Saat 13.30 Bayat Belediye-İskilipgücü

Osmancık İlçe Saha

Saat 13.30 Osmancıkgücü-İskilipspor

7.HAFTA

23 Aralık Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 13.30 Mimarsinan Gençlik-Çimentospor

Osmancık İlçe Saha

Saat 11.30 Osmancık Belediye-İl Özel idare Gençlik

Saat 13.30 Osmancıkgücü-Bayat Belediye

Bayat İlçe Saha

Saat 13.30 İskilipgücü-Eti Lisesi

Alaca İlçe Saha

Saat 13.30 Alaca Belediye-İskilipspor

8.HAFTA

30 Aralık Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 10.00 İl Özel idare Gençlik-Mimarsinan Gençlik

Saat 12.00 Çimentospor-İskilipgücü

Saat 14.00 Eti Lisesi-Bayat Belediye

Alaca İlçe Saha

Saat 13.30 Alaca Belediye-Osmancıkgücü

Bayat İlçe Saha

Saat 13.30 İskilipspor-Osmancık Belediye

9.HAFTA

6 Ocak Pazar

1 No’lu Sentetik Saha

Saat 13.30 Mimarsinan Gençlik-İskilipspor

Bayat İlçe Saha

Saat 12.00 İskilipgücü-İl Özel İdare Gençlik

Saat 14.00 Bayat Belediye-Çimentospor

Osmancık İlçe Saha

Saat 11.00 Osmancıkgücü-Eti Lisesi

Saat 13.00 Osmancık Belediye-Alaca Belediye

(Rıfat KARA)