Osmancık'ta ayın polisleri ödüllendirildi

Çorum Osmancık'ta görev yapan polis memurları Aslan Güz, İsmail Uçar, Cahit Ak, Şevket Yazar, Fatih Şahin ve Kadir Er ayın polisleri seçilerek ödüllendirildiler.

Osmancık 17.02.2015, 11:06 17.02.2015, 11:08
1856
Osmancık'ta ayın polisleri ödüllendirildi
Çorum İl Emniyet Müdürlüğünde geçtiğimiz aylarda başlanılan Ayın Polisi uygulamasında her ay görevinde üstün başarı gösteren polis memurları ödüllendiriliyor.
Çorum İl Emniyet Müdürlüğü'nün başlattığı bu uygulamanı bu ayki “Ayın Polisi” ödülünü Osmancık Emniyet Müdürlüğü'n de görev yapan 6 polis memuru aldı.
Samsun’da adam öldürme olayına karışan şahısları yakalayan polis memurları Aslan Güz, İsmail Uçar, Cahit Ak, Şevket Yazar, Fatih Şahin ve Kadir Er Çorum İl Emniyet Müdürlüğü’nce ayın polisleri seçildiler.
Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerinden Polis Memurları Aslan Güz, İsmail Uçar, Cahit Ak, Şevket Yazar, Osmancık Bölge Trafik İstasyon Amirliği Personellerinden Polis Memurları Fatih Şahin ve Kadir Er Samsun’da adam öldürme olayı ile ilgili Samsun İl Emniyet Müdürlüğü haber merkezince bildirilen eşkal üzerine yaptıkları çalışmalar sonucunda Samsun ilinde “SİLAHLA ADAM ÖLDÜRME” olayına karışarak GNA 415 Gürcistan plakalı gri renkli Mercedes marka oto ile İstanbul ili istikametine kaçtıkları yönünde bilgi verilmesi üzerine, bahse konu araç ve cinayet olayına karışan eşkale uygun şahıslar olarak düşündükleri R.İ. ve H.Ü isimli şahıslar ve bu şahıslarla irtibatlı olan Ü.E, A.R ile Ü.E isimli şahısları kullanmış oldukları araç ile birlikte özverili çalışma ve yakın takip neticesinde yakalanmışlar ve şahısların üzerlerinde bir adet 9 mm çapında ruhsatsız el yapımı tabanca ve bu tabancaya ait 6 adet dolu fişek ile şahıslarla yapılan görüşmelerde olayda kullanıldığı tespit edilen bir adet pompalı tabir edilen tüfek ve bu tüfeğe ait 1 adet dolu fişek ele geçirilmiş, şahıslar ele geçirilen silahlar ve araçlar aynı gün Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edilmişlerdir.
Bu itibarla olayda üstün gayret ve özveri göstererek faillerin yakalanmasında emeği geçen Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerinden Polis Memurları Aslan Güz, İsmail Uçar, Cahit Ak, Şevket Yazar, Osmancık Bölge Trafik İstasyon Amirliği Personellerinden Polis Memurları Fatih Şahin ve Kadir Er, Çorum İl Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı tarafından 13.02.2015 tarihinde ayın polisleri seçilerek "Teşekkür Belgesi" ve altın ile ödüllendirildi.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
Namaz Vakti 23 Eylül 2020
İmsak 04:57
Güneş 06:22
Öğle 12:38
İkindi 16:02
Akşam 18:43
Yatsı 20:02

Gelişmelerden Haberdar Olun

@