“Eğitimde kalitenin arttırılması için ne gerekiyorsa yapacağız”

Eğitim-Bir-Sen Osmancık İlçe Temsilciliği Yönetim Kurulu üyeleri, Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel'i ziyaret etti. Ziyarette Osmancık Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Dağcı ile Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Uluçay da hazır bulundular.

Osmancık 18.10.2018, 19:26 18.10.2018, 19:46
400
“Eğitimde kalitenin arttırılması için ne gerekiyorsa yapacağız”

Ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen Osmancık İlçe Başkanı Kazım Sekili, Eğitim-Bir-Sen olarak 26 yıldır hakkın, adaletin, barışın, emeğin ve özgürlüklerin mücadelesini verdiklerini, bundan sonra da bu uğurda mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti.

Osmancık'ta eğitimde kalitenin artırılması ve başarının daha üst sıralara yükselmesi için her türlü desteği bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da vermeye hazır olduklarını belirten Sekili, “Çocuklarımızın geleceği adına yapılacak her türlü faaliyeti destekleyeceğiz. Bizim önceliğimiz çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve değerlerimizi bilen ve onlara sahip çıkan bir nesil olarak yetişmeleri” diyerek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel'e nezaketi için teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, “Sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte ortak çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öğretmenlerimizin daha sağlıklı ve gelişime açık çalışabilmeleri için bize getireceğiniz her türlü öneriye açığız. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da sivil toplum kuruluşlarıyla fikir alışverişinde bulunmamız devam edecektir. Osmancık'ın eğitimdeki seviyesini zirveye ve hak ettiği noktaya ulaştırabilmek için toplumun tüm kesimleriyle olduğu gibi sivil toplum örgütleriyle de fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz" diye konuştu. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:53
Güneş 06:18
Öğle 12:39
İkindi 16:06
Akşam 18:50
Yatsı 20:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@