“Birlik ve beraberlik içinde her türlü sorunu çözebiliriz”

Milletvekili Ceylan, Osmancık’ın sorunlarının değerlendirildiği görüşmede, "Her türlü hizmet yapılır, her türlü yatırım getirilir. Çözülemeyecek hiçbir sorun göremiyorum. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım, aramıza nifak tohumları ekmek isteyenlere, bölücülere, hainlere fırsat vermeyelim” dedi.

Osmancık 09.01.2017, 02:29
628
“Birlik ve beraberlik içinde her türlü sorunu çözebiliriz”

AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Cafer Karlı, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kasım Yıldız ve İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Şener, Çorum Milletvekili, TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ı TBMM'deki makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaret sırasında Osmancık'a yapılan hizmetler, bundan sonraki dönemlerde yapılması planlanan çalışmalar, geleceğe yönelik plan ve projeler ile ilçenin sorunları, talepleri ele alınarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Osmancık İlçesi'nin gelişmesi, kalkınması, büyümesi için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerinin altını çizen Ceylan, “Türkiye'nin güçlenmesini, dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almasını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dünya lideri olmasını çekemeyen, ekonomimizi çökertmek, ayağımıza pranga vurmak isteyen bazı düşman çevreler, Türk milletini birbirine düşürmek için elinden geleni yapıyor. Uyanık olacağız, aklı selim davranacağız ve kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştireceğiz.” diye konuştu. 

Hükümetin bahar aylarında terör örgütlerine karşı büyük bir temizlik harekatı yapacağını vurgulayan Ceylan,  “Terörün her türlüsünün kökü kazınana kadar mücadelemize devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

(Selda FINDIK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner35
13°
parçalı az bulutlu
banner255
banner133
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@