Başkan Karataş KYK öğrenci yurdunu ziyaret etti

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, KYK Osmancık öğrenci yurdunu ziyaret etti. Öğrenci Yurdu'nu ziyaret eden Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Yurt Müdürü Şevket Anar’dan öğrenci yurdu hakkında bilgi aldı.

Osmancık 31.12.2015, 17:51 31.12.2015, 17:52
724
Başkan Karataş KYK öğrenci yurdunu ziyaret etti

Ziyarette yurt binasını gezen ve yurtta kalan öğrencilerle sohbet eden Başkan Karataş, Osmancık Belediyesi olarak öğrenci yurdu hizmete girdiği günden beri hizmete giren öğrenci yurdunun birçok ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olduklarını ve bundan sonrada yurdun ilçe adına ilçe dışından gelen öğrencilere en iyi hizmeti vermesi noktasında her zaman yardımcı olacaklarını belirtti.
Yurt Müdürü Şevket Anar'dan yurtla ilgili bilgi alan Başkan Karataş, “Biz yerel yönetimler olarak ilçemize misafir olarak gelen öğrencilerimizin tüm sorunları ile yakından ilgilenmek için gereken hassasiyetimizi gösteriyoruz. Onların rahat ve güvenli bir yerde kalmasını sağlamak için yurt müdürlüğümüz ile sürekli olarak irtibat halindeyiz ve böyle devam edecek. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda barınmasını sağlamak ve onların topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak toplum olarak bizler için bir görevdir" dedi.

Kaynak: (İHA)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@