Atatürk Ortaokulunda 2. TEOG Buluşması düzenlendi

Çorum İli Osmancık İlçesi Atatürk Ortaokulunun geleneksel hale getirdiği “TEOG Buluşmaları” veli toplantılarının 2.si Osmancık Kanıtemiz Restaurant’ta gerçekleşti.

Osmancık 19.10.2015, 23:50 19.10.2015, 23:50
747
Atatürk Ortaokulunda 2. TEOG Buluşması düzenlendi

8.sınıf öğrenci velilerinin bir araya getirildiği kahvaltılı toplantıda TEOG sınavları ve önemi hakkında sunum yapıldı. Okul Müdürü Sakin Karakaş yaptığı açılış konuşmasında TEOG sınavlarının önemine değinerek ailelerin öğrenciye planlı ve programlı bir eğitim imkânı sunmaları konusundaki sorumluluklarına değindi. Daha iyi bir okul daha iyi bir gelecek diyen Karakaş, “Çocuklarımızı geleceğe hazırlamada ortaya koyacağımız başarı hepimizindir.” Dedi. Müdür Karakaş organizasyonun sponsorluğunu üstlenen Kanıtemiz Restaurant ve Bükköy madenciliğe teşekkür etti.
Okul öğretmenlerinin tamamına yakınının söz alarak planlı ve programlı çalışma konusunda görüşlerini beyan ettiği toplantıda okulun Rehber Öğretmeni Mehmet Fatih Akgümüş tarafından velilerin sorumlulukları, geçmiş dönemlerdeki TEOG istatistikleri ve yapılması gerekenler konusunda bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıya katılan veliler adına söz alan Okul Aile Birliği Başkanı Murat Güler, “Toplantıyı hazırlayıp bizleri ve değerli öğretmenlerimizi buluşturan okul idaresine teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@