“MHP’nin etrafındaki kuşatma yarılmıştır”

Milliyetçi Hareket Partisi Ortaköy İlçe Başkanlığı’na Ahmet Özyılmaz yeniden seçildi.

“MHP’nin etrafındaki kuşatma yarılmıştır”

Milliyetçi Hareket Partisi Ortaköy İlçe Başkanlığı’na Ahmet Özyılmaz yeniden seçildi.

26 Nisan 2017 Çarşamba 01:33
“MHP’nin etrafındaki kuşatma yarılmıştır”

Önceki gün gerçekleştirilen İlçe Kongresi’ne katılan MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, ülkemizde son yıllarda yaşanan buhranların, Türk Milliyetçileri’ne millî bir sorumluluk yüklediğini belirterek, “Ancak ne denli ağır şartlar olursa olsun, partimizin etrafındaki kuşatma yarılmıştır.” dedi.

İlçe kongresinde partililere seslenen MHP İl Başkanı Aras şu görüşleri dile getirdi:

“Türk milletine diz çöktürmek emelinde olanlar, bağımsızlığına zincir vurmak isteyenler sıraya geçmiştir. Azılı suç örgütleri ve terör çeteleri peş peşe saldırı kuyruğuna girmiştir. Kritik ve stratejik sorunlar insanımızı bunaltmış, umutları karartmıştır. Ülkemizde son yıllarda yaşanan buhranlar, Türk Milliyetçilerine milli bir sorumluluk yüklemiştir. Ancak ne denli ağır şartlar olursa olsun, partimizin etrafındaki kuşatma yarılmıştır.

16 Nisan’da ülkemizdeki sistem tıkanıklığı aşılmış, ülkemizin önü açılmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi bütün bu zorlu süreçlerde milli bir sorumluluk almış, Türk Milletinin ve ülkemizin darboğazdan çıkmasına öncülük etmiştir. Devletimizin istikbaline, milletimizin istiklaline, vatanın izzetine ve bayrağın iffetine sonuna kadar sahip çıkmış, milletimizin direnç noktası ve güven merkezi olmuştur. Milliyetçi - Ülkücü Hareket başladığı bir işi yarım bırakmamış, verdiği sözlerin altında kalmamıştır. Bu ülke için ettiğimiz yeminler tutulmuştur. Devlete uzanan eller kırılmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin belirlediği yüksek ülkülere ulaşması ülkemizin tek ümidi, tek çıkışıdır. Bugün Türkiye’nin arzulanan şekilde derlenip toparlanmasının tek seçeneği milletimizin tamamına hitap eden, herkesi bir ve kardeş gören Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarı ve iktidarıdır. Bu nedenle partimiz çok güçlü şekilde Türkiye’nin yönetimine, milli huzur ve iç barış ortamının tesisine taliptir.”

(Recep SERBES)