İsbir’den Özel Harekât ziyareti

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Polis Özel Harekât Daire Başkanı Selami Türker’i ziyaret etti.

İsbir’den Özel Harekât ziyareti

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Polis Özel Harekât Daire Başkanı Selami Türker’i ziyaret etti.

06 Ocak 2020 Pazartesi 20:48
İsbir’den Özel Harekât ziyareti

Başkan İsbir, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde konuşlu bulunan Polis Özel Harekât Daire Başkanlığı’na ziyarette bulunarak Daire Başkanı Selami Türker ile bir süre sohbet etti.

Birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlere Türk milletinin bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da asla fırsat vermeyeceğini kaydeden İsbir, “Topraklarımız üzerinde planlanan kirli ve sinsi oyunlarını bozacaktır. Tarihin her döneminde yedi düvelle mücadele eden Türkiye Cumhuriyeti hain terör örgütleri ile de yılmadan, bıkmadan mücadelesine devam edecektir. Bu aziz vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimizle birlikte o kara gecede burada şehit düşen kahraman özel harekât polislerimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm milletimizi bu vatan üzerinde kirli hesap yapan şer güçlere karşı uyanık olmaya davet ediyorum” dedi.

Özel Harekât Daire Başkanı Selami Türker de Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerin desteği bizler için büyük bir güç kaynağıdır. Türk milletinin huzuru, birliği ve bekasına yönelik her türlü hain girişime karşı canımız pahasına karşı koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmamalıdır” dedi.

Daha sonra Özel Harekât Daire Başkanı Selami Türker, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir’e günün anısına plaket hediye etti. (Haber Merkezi)