Başkan İsbir’e teşekkür

Ortaköy 100. Yıl İlkokulu Müdürü Mustafa İskender Erken ve beraberindeki öğretmenler İlçe Belediye Başkanı Taner İsbir’e eğitim-öğretime gösterdiği ilgi için okullarına davet ederek teşekkür etti.

Ortaköy 26.12.2017, 00:32
1604
Başkan İsbir’e teşekkür

Davete icabet eden Ortaköy Belediye Başkanı İsbir, okul idarecileri ve öğretmenleri ile bir süre sohbet etti. Sohbette okul idarecileri ve öğretmenler çevre düzenlemesi, okul içi ihtiyaçlar öğrencilere yapılan yardımlar ve eğitim-öğretime verilen destekten dolayı Başkan İsbir’e teşekkürlerini ilettiler.

Göreve geldiği günden bugüne kadar eğitime desteği ön planda tuttuğunu belirten Başkan İsbir ise 3 yıllık döneminde 2 bin 500 metrekarelik okul sahasının çimlenmesi, etkinlik alanı yapılması, okul çevresine 250 metrelik yürüyüş parkuru, okulların bahçesine 16 adet kondisyon aleti konulması, 500 metrekarelik alanda çocuk oyun parkı, çevre düzenlemesi, okul bayrak direklerinin değiştirilmesi, Atatürk Anıtı’nın düzenlenmesi ve mermer yapımı, okul bahçelerine oturma grubu, anasınıfı yemekhanesinin dizaynı, yangın dolaplarının yenilenmesi gibi hizmetleri yaptıklarını anlattı. Ortaköy Belediye Başkanı İsbir, “Biz bunları yaparken, büyük bir mutluluk duyduk. Çünkü biliriz ki; imkanlarla donatılmış geniş bir eğitim sistemi daha milli ve güçlü olacaktır, Bu ilke ile yatırımlarımız çocuklarımıza ve geleceğimizedir” diye konuştu.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@