Akif Gülle, Oğuzlarda Muzaffer Yıldırım için destek istedi

Ak Parti kurucularından, Kurucular Kurulu Üyesi 21.22 ve 23.Dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle Oğuzlar'da teşkilat mensupları ve Oğuzlar halkı ile biraraya geldi.

Oğuzlar 28.03.2019, 19:37
406
Akif Gülle, Oğuzlarda Muzaffer Yıldırım için destek istedi

Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yıldırım'ın her zaman yanında ve destekçisi olduğunu belirten Akif Gülle "Oğuzlar'a hizmet etmek için durmaksızın çalışan Muzaffer Yıldırım'ın Oğuzlar'ı kaderine terk edilmişliğinden kurtaracağına ve gelişip kalkınmasına vesile olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Akif Gülle'nin ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Muzaffer Yıldırım, siyasette deneyimi ve bilgi birikimi ile yanında olan Akif Gülle'nin Oğuzları ziyaretinden dolayı memnun olduğunu ifade etti. Yıldırım, “İlçeme hizmet için çıktığım yolda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak Oğuzlarlı hemşerilerime layık olmaya çalışacağım. İlçem de ilçemin insanı da her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Bu yolda hiçbir ayrımı gözetmeksizin tüm hemşerilerime eşit olup herkese eşit hizmet sunmak için çalışacağım. Seçim sürecinde benimle birlikte yol yürüyen, gece- gündüz emek veren herkese yürekten teşekkür ederim. 31 Mart yerel seçimlerinde tüm Oğuzlarlı hemşerilerimin desteğini bekliyorum" şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@