Ahmet Yenilmez bugün Oğuzlar’da

Oğuzlar Belediyesi tarafından Oğuzlar ÇPL’de usta tiyatrocu Ahmet Yenilmez’in sahneleyeceği USTA oyunu iki seans olarak gösterime girecek.

Oğuzlar 27.11.2019, 01:10
562
Ahmet Yenilmez bugün Oğuzlar’da

Sultan II. Abdulhamit’in “33 sene devletim ve milletim için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hâkimim Allah, bunu muhakeme edecek ise Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl bulduysam öyle teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Allah'ın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki düşmanlarım bütün hizmetime kara çarşaf örmek istediler ve muvaffak da oldular” sözünden hareketle devlete ve millete hizmetinin aktarılacağı müzikal oyun bugün saat 13.30 ve 18.00’de Oğuzlar ÇPL’de sahnelenecek.

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım; “İlçemizde usta oyuncu Ahmet Yenilmez tarafından sahnelenecek USTA oyununa tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. İlçemizin sosyo- kültürel gelişimi için gönül belediyeciliği ile faaliyetlerimiz aralıksız sürecektir” dedi.

(Mehmet DALAR) t-indent: 14.2pt;line-height:normal;background:white'>Köylerinin her yerinde görünecek olan Türk Bayrağının göndere çekilmesinden dolayı mutluluk yaşadığını dile getiren MHP İl Başkanı Karapıçak, “Sınır ötesi ve sınırlarımız içerisinde Vatanı, Milleti, Dini ve Sancağı uğruna mücadele eden Kahramanlarımıza selam olsun. Bu manada Yönetimimizle birlikte Köyümüzde Şanlı Bayrağımızı dalgalandırdık” dedi.

Karapıçak, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Köy muhtarı Sami Gülleci ve Köy sakinlerinden Cafer Köse Bey'e ve tüm köy halkına teşekkür etti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak 06:23
Güneş 07:52
Öğle 12:56
İkindi 15:28
Akşam 17:51
Yatsı 19:14

Gelişmelerden Haberdar Olun

@