Mecitözü’nde Birlik ve Dostluk Şenliği

Mecitözü Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen “2.Mecitözü Birlik ve Dostluk Şenliği” coşkuyla gerçekleştirildi.

Mecitözü’nde Birlik ve Dostluk Şenliği

Mecitözü Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen “2.Mecitözü Birlik ve Dostluk Şenliği” coşkuyla gerçekleştirildi.

23 Ekim 2018 Salı 22:40
Mecitözü’nde Birlik ve Dostluk Şenliği

Mecitözü İlçe Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde organize edilen şenliğe Mecitözü Kaymakamı İsmail Alsancak, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Mahalli İdareler Müdürü Nihat Özarslan, Mecitözü İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hakan Tıraşçı, Mecitözü İlçe Emniyet Amiri Komiser Kerem Vural, Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ahmet Pehlivan, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür, Karadenizbirlik Genel Müdürü Necmettin Metin, Çorum Aşçılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, AK Parti Mecitözü İlçe Başkanı Alişan Yaşar, CHP Mecitözü İlçe Başkanı Ahmet Bilgin, MHP Mecitözü İlçe Başkanı Hüseyin Güneş, İYİ Parti İlçe Başkanı Rüstem Uysaler, İstanbul Çorumlu Dernekler Platformu Başkanı Metin Akkuş, Platform başkan ve yöneticileri, mahalle ve köy muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Mecitözü Belediye Parkı’nda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan şenliğin açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Kemal Tepe yaptı. Daha sonra ise protokol üyeleri birer konuşma yaparak birlik beraberliğin önemine değindi.

Gün boyu eğlencenin yapıldığı şenlikte Çiçek Erdemir, Medet Sönmez, Serkan Bardak, Ferdi Yüksel, Ezel Aslan ve ekibi sahne alarak vatandaşlara müzik ziyafeti sundu. Sunuculuğunu Tuba Ozan’ın yaptığı şenlikte emeği geçenlere MECFED yönetimi tarafından teşekkür plaketi ve çeşitli hediyeler de verildi. Şenlik yemek ikramıyla son buldu.

(Volkan SINAYUÇ)