Yunus Yağız Kargı için aday adaylığını açıkladı

Çorum Kargılılar Derneği Başkanı, Mali Müşavir Yunus Yağız, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Kargı Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Kargı 02.11.2018, 23:51
483
Yunus Yağız Kargı için aday adaylığını açıkladı

Yunus Yağız, görev verilmesi halinde Kargı'ya hizmet için Belediye Başkanlığına aday olmak istediğini bildirdi. Yunus Yağız, Kargı'yı geleceğe hazırlamak ve ilçenin sorunlarını çözmek adına mücadeleye hazır olduğunu vurguladı.

Yağız, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Çorum’da Mali Müşavir olarak görev yapıyorum. Çorum Merkez Kargılılar Derneği Başkanı olarak Kargı için çalışmalar yürüttük. Kargı İlçemiz için partimiz, Kargı İlçe başkanımız Sacit Özdemir ve teşkilatlarımızla birlikte Ak Parti'nin 2023 hedefleri doğrultusunda ve farklı hizmetler yapacağıma inanıyorum. Kargı, Çorum ilinin ormanlarının yüzde sekseninin yeşilin buluştuğu ve Kızılırmak nehrinin yanından geçmesi ile potansiyel bir turizm ilçesidir. Girişimci iş adamlarımızın da İstanbul ile bir bütünlük sağlayarak Kargı’ya hizmet için hazır olduklarını biliyorum. İlçemiz için gerekli ilgi ve ihtiyaca ek olarak gerek turizm gerekse ilçenin kalkınması açısından çalışmalar sürdüğü takdirde Kargı, devletimize yük olmadan katma değer üreten ilçelerimizden olacaktır. Sadece girişimci ruhunu çıkarmak gerekiyor”

Yağız, Kargı’ya hizmet için aday olması yönünde yoğun taleplerin olduğunu da belirtti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
32°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:04
Güneş 06:28
Öğle 12:36
İkindi 15:55
Akşam 18:33
Yatsı 19:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@