Kargı’da TEMA gönüllülerinin sayısı artıyor

TEMA Vakfı yaptığı çalışmalarla Kargı’da gönüllülerinin sayısını her geçen gün arttırıyor.

Kargı 25.09.2018, 22:42
362
Kargı’da TEMA gönüllülerinin sayısı artıyor

TEMA Vakfı yaptığı çalışmalarla Kargı’da gönüllülerinin sayısını her geçen gün arttırıyor.

TEMA Vakfı Kargı İlçe Sorumluluğu’na Recep Aykaç’ın atanmasının ardından ilçede faaliyetlere başlayan TEMA Vakfı, ilk olarak ilçede gönüllü sayısını arttırmayı amaçlıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TEMA Vakfı Kargı İlçe Sorumlusu Recep Aykaç, Başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için çalışan TEMA Vakfı’nı temsil etmenin büyük bir sorumluluk olduğunu belirterek, “Bugün ülke genelinde var olan 700 bini aşkın gönüllüsü, TEMA Vakfı’nın her zaman en büyük gücü olmuştur. Kargı’nın doğal varlıklarını ve sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak ilçemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

TEMA Gönüllülerinin sayısını arttırmak için toplumla sürekli iç içe olduklarını belirten Aykaç, TEMA Vakfı’nın çalışmalarını anlatarak faaliyetler hakkında vatandaşlara bilgiler verdiklerini belirtti.

Yeni üye olan gönüllülere üyelik belgesi ve rozetlerini teslim eden Aykaç duyarlı tüm vatandaşları TEMA Vakfı’na üye olmaya davet etti. (İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
26°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@