Kargı Ülkü Ocakları’ndan ‘’Polisimizin yanındayız’’ yürüyüşü

Kargı Ülkü Ocakları, İstanbul’da meydana gelen terör saldırısını protesto etmek ve polis teşkilatına olan desteklerini iletmek üzere Ülkü Ocakları binası önünden İlçe Emniyet Amirliği’ne kadar yürüyerek emniyet binası önünde basın açıklaması yaptı. 

Kargı 17.12.2016, 10:34 17.12.2016, 10:28
589
Kargı Ülkü Ocakları’ndan ‘’Polisimizin yanındayız’’ yürüyüşü

İlk olarak, Ülkü Ocakları konferans salonunda Kuran-ı Kerim tilaveti okutan Ülkü Ocakları, İstanbul’da meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis ve vatandaşlar ile tüm şehitler için dua ettiler.
Ardından ocak binası önünden Türk bayrağı açarak sloganlar eşliğinde İlçe Emniyet Amirliği binasına kadar yürüyen ülkücüler burada İlçe Emniyet Amiri Komiser Y. Deniz Demirel’i makamında ziyaret ederek üzüntülerini ve desteklerini ilettiler.
Daha sonra emniyet binası önünde basın açıklaması yapan Kargı Ülkü Ocakları Başkanı Murat Soruk, İstanbul’da meydana gelen bombalı saldırıların kendilerini derinden üzdüğünü belirterek, "Kan ve göz yaşından beslenen terör bu defa hain ve aşağılık yüzünü İstanbul’da göstermiş ve iki farklı bombalı saldırı düzenlemiştir. Bin bir emekle büyütülen umutlar yitirilmiş, evlerin direkleri hain bir saldırı ile çökmüş ve yüreğimiz dağlanmıştır. Bu kafirliği milletimize reva görenler başta olmak üzere tüm terörün kökünün kazınması bir zarurettir. Kahraman güvenlik güçlerimizi ve Aziz Milletimizi her fırsatta hedef alan, bu soysuz köpeklerin tamamı Türk Milleti’ne hesap vermelidir. Akıl almaz bir nefret ile ve kılıktan kılığa girerek, milletimize ihanet eden köpeklerin aldıkları her nefes milli menfaatimize tehdittir. Türk Milliyetçileri böyle bir kararlılığın her platformda savunucusu ve destekçisidir. Bu vesileyle hain patlama sonucu şehit düşenlere rahmet diliyor, yaralılarımıza acil şifalar vermesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz. Ülkü ocakları, Vatanımızın bekası için canları bahasına fedakarca görev yapan asker, polis ve tüm güvenlik güçlerimizin yanındadır. Başta şehit ailelerimiz olmak üzere Büyük Türk Milleti’ne sabır ve başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Türk Milleti birlik ve beraberlik şuuruyla bu günleri atlatacak, terör bu topraklarda bir daha anılmamak üzere tarihe karışacaktır. Biz Ülkücüler var oldukça polis ve askerimize dokunmak isteyen hain alçaklar ilk önce bizi ezip geçmek zorunda kalacaklardır’’ diye konuştu.

Kaynak: (İHA)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
27°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@