Mustafa Lek’ten İskilip Teşkilatı’na teşekkür

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkez ARGE Başkanlığınca yürütülen ve 28 il ile 32 bölgede sunulan 17. Dönem Siyaset Akademisi “Büyük Güç Türkiye” Eğitim Programı’nda, İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek, Çorum il birincisi oldu.

İskilip 30.01.2017, 18:59
974
Mustafa Lek’ten İskilip Teşkilatı’na teşekkür

Mustafa Lek ödülünü, 115. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın elinden aldı.

Siyaset Akademisi’nin Çorum’da açılan tüm programlarına büyük bir istekle katıldığını ifade eden AKP İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek, “Aktif siyasetin içinde olan bir birey olarak siyasal bilincimi ve siyasal sorunlara duyarlılığımı artırarak, partim ve milletime daha iyi hizmet üretme amacı ile katıldığım dersler verimli, etkili, aydınlatıcı ve kişisel gelişimim açısından çok yararlı oldu. Akademideki eğitimler, alanında uzman ve tecrübeli siyasilerimiz tarafından verildi. Emeği geçen tüm kadrolara teşekkür ve hürmetlerimi sunarım.” diye konuştu.

AKP İskilip İlçe Teşkilatı’nın ekip ruhu ile çalıştığını ve bu çalışmaların sonucunda da bir çok başarıya imza attıklarını belirten Mustafa Lek, AKP Genel Merkez Performans Sisteminde de 2016 Mayıs ayından bu yana teşkilat olarak üç kez Türkiye birincisi, 8 kez ise Çorum birincisi olduklarını hatırlattı.

Elde edilen bu başarıların şahsından ziyade ekip arkadaşlarının ve tüm ilçe teşkilatının başarısı olduğunu vurgulayan Mustafa Lek, tüm bu güzel sonuçların elde edilmesinde Siyaset Akademisi’ndeki eğitimlerin etkili olduğunu söyledi.

AKP İskilip İlçe Teşkilatı başta olmak üzere tüm parti teşkilatına teşekkür ve şükranlarını sunan Lek “Sayın Başbakanımız, Genel Başkanımız Binali Yıldırım Bey, tüm İskilipliler’e ve Çorumlular’a selâmlarını iletti.” dedi.

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
21°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 14 Ağustos 2020
İmsak 04:07
Güneş 05:43
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:47
Yatsı 21:17

Gelişmelerden Haberdar Olun

@