İskilip Belediyesi, 1400 kadını kaplıcaya gönderiyor

İskilip Belediyesi Kültür Gezileri kapsamında hazırlanan bir proje çerçevesinde İskilip’ten bin 400 hanım kaplıcaya gönderiliyor. İlk kafile 19 Nisan Perşembe sabahı Belediye Başkanı Recep Çatma tarafından uğurlanarak termal tesislere ulaştı.

İskilip 20.04.2018, 20:45
1447
İskilip Belediyesi, 1400 kadını kaplıcaya gönderiyor

Uzun süren tespit ve davet çalışmasının ardından uygulamaya konulan proje kapsamında hanımlar Yozgat Sorgun’da beş yıldızlı termal tesisli otelde iki gece, üç gündüz ağırlanacak. Dönüşte de Alacahöyük gezisi gerçekleştirilecek. 12 kafile ile 2 otobüs hâlinde devam edecek kültür gezileri Ramazan ayı başlarında tamamlanacak.

Hizmet tamamen ücretsiz olarak sunulurken altyapıda Belediye Meclis Üyesi Fatma Selvi, Belediye Başkanı Çatma’nın eşi Ayfer Çatma ve Belediyede çalışan hanım personelden oluşturulan ekip yoğun bir gayretle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Recep Çatma, İskilip’te altyapı çalışmalarını tamamladıklarını, bundan sonraki süreçte üst yapıya, sosyal, kültürel ve turizme yönelik çalışmalara ağırlık vereceklerini, hanımlara kaplıca hizmeti ile bir ilki gerçekleştirdiklerini beyan etti.

Başkan Çatma, “Gezi çalışmasını planlarken İskilip’te Hanım kardeşlerimizden oluşan geniş bir kitlenin bu hizmetten yararlanmasını hedefledik ve başarılı bir çalışma ortaya çıkardık. Toplumun her kesimine yönelik benzer çalışmalarımız devam edecektir. Emeği geçenlere ve kültür gezimize katılan hanım kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.

(Ömür SOYTEMİZ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
açık
banner303
Namaz Vakti 23 Ekim 2020
İmsak 05:29
Güneş 06:53
Öğle 12:30
İkindi 15:27
Akşam 17:56
Yatsı 19:15

Gelişmelerden Haberdar Olun

@