Ziraat Odası, yeni binasına taşınıyor

2011 yılında gerçekleştirilen oda başkanlığı seçiminde, Ziraat Odası’nı Tarım İl Müdürlüğü’ne taşımak için çiftçilere söz verdiğini belirten Sayan, bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Güncel 07.02.2015, 00:26 07.02.2015, 00:27
876
Ziraat Odası, yeni binasına taşınıyor
Çepni Mahallesi Hıdırlıkaltı mevkiinde bulunan, devlet hazinesine kayıtlı 3 katlı Orköy Lojmanı, Çorum Ziraat Odası Başkanlığı Hizmet Binası olarak kullanılmak üzere Oda Başkanı Mehmet Sayan’a teslim edildi.
Protokol imzalanarak kiralanan binanın Çorumlu çiftçilere daha iyi koşullarda hizmet vereceğini belirten Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, hizmet binasının tadilat yapıldıktan sonra hizmete açılacağını söyledi.
Oda Başkanı Sayan, düzenlediği basın toplantısında yeni hizmet binası hakkında açıklamalarda bulundu. 2011 yılında gerçekleştirilen oda başkanlığı seçiminde, Ziraat Odası’nı Tarım İl Müdürlüğü’ne taşımak için çiftçilere söz verdiğini belirten Sayan, bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Yeni hizmet binasının Tarım İl Müdürlüğü yakınlarında açılacağını ifade eden Sayan, “Binamızın yer teslim tutanağını imzaladık. 3 katlı ve çift daire olan binanın bir kısmı hizmet binası bir kısmı da il dışından gelen çiftçilerimiz için misafirhane olarak kullanılacak. Çiftçilerimizi, Tarım İl Müdürlüğü ile Ziraat Odası arasında gel-git yapmaktan kurtaracağız” dedi.
Yeni hizmet binasında boya ve birtakım tadilat çalışmasının yapıldığını belirten Sayan, binaya yakın bir tarihte taşınacaklarını söyledi.
Sayan ayrıca, bugün Afra Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Çorum Ziraat Odası’nın Genel Kurulu’nun vatana ve millete hayırlı olmasını dileyerek, Oda’ya kayıtlı tüm üyeleri, muhtarları ve delegeleri Genel Kurul’a davet etti.
(Onur MÜLAZIM)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 25 Eylül 2020
İmsak 04:59
Güneş 06:24
Öğle 12:37
İkindi 15:59
Akşam 18:40
Yatsı 19:59

Gelişmelerden Haberdar Olun

@