03 Mart 2014 Pazartesi 23:14
Yusuf Şişman: “Önemli olan halkın içerisinde başı dik bir şekilde dolaşabilmek”
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Yusuf Şişman, 2009’da başlayan Belediye Meclisi üyeliği görevinin kimileri için sona erdiğini, kimileri için ise devam edeceğini belirterek, “Önemli olan görevimiz bittikten sonra halkın içerisinde başımız dik bir şekilde dolaşabilmek” dedi.

Belediye Meclisi’nin dün gerçekleştirilen oturumunda gündem dışı bölümde söz alarak bir konuşma yapan Şişman, görev yaptıkları 5 yıllık zaman dilimi içerisinde Çorum’un menfaatine olan tüm kararlarda AKP Grubu’nun yanında olduklarını söyledi. CHP grubu olarak ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade eden Şişman, “Uymadığımız, kabul etmediğimiz kararlar da oldu. Neticede sizler bildiğinizi yaptınız. Bizler de medeni ölçüler içerisinde muhalefetimizi yaptık.

Çorum’da bu görevler bittikten sonra halkın içerisinde başı dik bir şekilde yürümek bizim için çok önemli. En büyük zenginlik, itibardır. Kul hakkı yemedik, ayrım yapmadık, bilerek hata yapmadık. Eğer hata yaptıysak, Çorum halkından şahsım ve grubum adına helallik istiyorum” şeklinde konuştu.
(Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 03.03.2014 23:14