“Yolsuzlukların üzerini örtmek için her yolu denemekten çekinmiyorlar”

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, İskilip ve Uğurludağ ilçelerindeki ziyaretleri sırasında, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, AKP’nin, ortaya saçılan rezaletlerin telaşı içinde, etnik ve mezhepsel olarak toplumu ayrıştırma, içeride kaos, dışarıda savaş çıkarma dahil her yola başvurabileceğini gösterdiğini söyledi. Köse, 30 Mart’ın, AKP iktidarını uyarmak için iyi bir fırsat olduğunu da ifade etti.

Güncel 26.03.2014, 22:36 26.03.2014, 23:51
839
“Yolsuzlukların üzerini örtmek için her yolu denemekten çekinmiyorlar”

Seçim gezilerini İskilip ve Uğurludağ ilçelerinde sürdüren CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, AKP’nin ortaya dökülen yolsuzlukların üzerini örtebilmek için, halkın birlik ve beraberliğini bozmaktan ve toplumu ayrıştırmaktan bile çekinmediğini söyledi.

İlçe örgütlerini ziyaret eden ve ilçe yöneticileriyle birlikte bazı köylere de ziyaretlerde bulunan Milletvekili Köse, halka hitaben yaptığı konuşmalarda, bu milletin atalarının, vatanı kurtarmak ve bağımsız bir devlet kurabilmek için canını dişine takarak omuz omuza mücadele ettiğini, bu uğurda yan yana can verdiğini, dolayısıyla bu halkı bölmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirterek özetle şu görüşleri dile getirdi:

“Son zamanlarda ülkemizde, yolsuzlukların üzerini örtmek için her türlü argüman kullanılıyor. Bu uğurda, milletin birliğini ve beraberliğini bozacak söylemlerden bile çekinilmiyor; hatta savaş dahi göze alınıyor. Fitne-fesat almış başını gidiyor. Bizim projemiz ise kardeşlik projesi.

Halkımıza doğruları söylemeye, yanlışların karşısında durmaya devam ediyoruz. Bu ülkenin kaosa sürüklenmesi, kimseye fayda getirmez. Huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat vermemeliyiz.

Barışın, özgürlüğün, birlik ve beraberliğin adresi, bu devleti kuran CHP’dir.”
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
parçalı bulutlu
banner303
Namaz Vakti 21 Eylül 2020
İmsak 04:55
Güneş 06:20
Öğle 12:38
İkindi 16:04
Akşam 18:47
Yatsı 20:06

Gelişmelerden Haberdar Olun

@