Yol-İş’ten Çorum çıkarması

Yol-İş Sendikası Genel Merkez yönetimi, Çorum’a çıkarma yaptı. Yol-İş Genel Başkanı Ramazan Ağar, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Bekir Avcı, Genel Teşkilat Sekreteri Mehmet Yolasığmazoğlu ve Samsun 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun, Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Şaban Çılgın, Sivas 2 Nolu Şube Başkanı Eyüp Baran, Türk-İş Temsilcisi Sefer Karaman ve Türk-İş bağlı sendika temsilcileri olduğu halde Çorum’a gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Güncel 01.03.2019, 23:13
748
Yol-İş’ten Çorum çıkarması

İlk olarak Çorum İl Özel İdaresi’nde Genel Sekreter Vekili Bülent Kankurdan ile görüşen Yol-İş genel merkez yönetimi, daha sonra İl Özel İdaresi’ndeki işçilerle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında işçileri bilgilendirdiler.

İşçilerin haklarının kazanılması ve daha iyi koşullara gelebilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirten Genel Başkan Ağar ve beraberindekiler, daha sonra Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’yi ziyaret ettiler. İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya ve İl Genel Meclis Üyesi Erhan Akar’ın da yer aldığı İl Özel İdaresi’nde yapılan ziyarette taşerondan kadroya geçen işçilerin toplu sözleşmeye dahil edilmesi konusu başta olmak üzere birçok konuda görüş bildirildi. Yapılan bu ön görüşmenin ardından sendika yönetimi akşam saatlerinde Çorum’dan ayrıldı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@