Yiğitoğlu İpek Showroom, yeni mağazası ile göz kamaştırıyor

Yiğitoğlu İpek Showroom, birbirinden şık ve göz kamaştırıcı ürünleri ile yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Yiğitoğlu İpek Showroom, yeni mağazası ile göz kamaştırıyor

Yiğitoğlu İpek Showroom, birbirinden şık ve göz kamaştırıcı ürünleri ile yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

23 Mayıs 2017 Salı 02:21
Yiğitoğlu İpek Showroom, yeni mağazası ile göz kamaştırıyor

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, kalite ve güvenden asla taviz vermeyen Yiğitoğlu İpek Showroom, 6 kattan oluşan ve 3 bin metre kare bir alana sahip yeni mağazası ile göz kamaştırıyor.

2007 yılında mobilya sektöründe boy göstermeye başlayan Yiğitoğlu İpek Showroom, kısa sürede Çorumluların takdirini kazandı. Güleryüzlü ve deneyimli personeli ile her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı Yiğitoğlu İpek Showroom da sıfır peşinat ayrıca 48 aya kadar vade seçeneği mevcut.

“%10 DEVLETTEN %8 DE BİZDEN”

Bunlarla da sınırlı kalmayan Yiğitoğlu İpek Showroom, %10 KDV indiriminin yanı sıra %8 indirimi de kendileri uygulayarak Çorumlulara avantaj olarak sunuyor.

Değişik kampanyaları da güncel olarak sunan Yiğitoğlu İpek Showroom, alınan ürünlerin kurulumunu da itina ile yapıyor.

Yiğitoğlu İpek Showroom da yatak odası, yemek masası, yemek odası takımı, koltuk takımı, köşe oturma grubu, kanepe, çocuk genç odası, baza, tv ünitesi gibi mobilya için ne gerekiyorsa A’dan Z’ye tüm ürünler yer alıyor.

Yiğitoğlu markasının nasıl doğduğu hakkında da bilgiler veren Hasan Yiğitoğlu, “İlk önce 1987 yılında hafriyat işi ile hizmet vermeye başladık. 2001 yılında beyaz eşya mağazasını açarak hizmetlerimize bir halka daha ekledik. Kendi mağazamızı yaptırdıktan sonra 2007 yılında İpek mağazasını açtık. Şimdi ise yine aynı bölgede olmak üzere 6 kattan oluşan ve 3 bin metrekare bir alana sahip yeni mağazamızla Çorumlulara hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

“EKİP RUHUNA HER ZAMAN ÖNEM VERİYORUZ”

Deneyimli ve güleryüzlü personelleri ile ekip ruhuna her zaman önem verdiklerini de dile getiren Yiğitoğlu, avantajlardan ve kaliteli ürünlerden faydalanmak üzere tüm Çorum halkını Yiğitoğlu İpek Showroom’a beklediklerini sözlerine ekledi.

Mağaza Müdürü Anıl Sakarlı ise Çorum’un en büyüğü olmadıklarını ama en iyisi olmak yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Yiğitoğlu İpek Showroom, Yeniyol Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No: 67 adresinde hizmet veriyor.

(Haber Merkezi)